Zengin Kız Fakir Oğlan Fragmanı

Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi, bir bankada çalışan Nurhan'ın Biricik ile tanıştıktan sonra, zengin bir aileye damat olmasını anlatan hikaye. Biricik'in babası iş adamı Kemal bey, kızlarına olan sevgisinden ötürü kimseyi onlara layık görmez. Ancak kızının evlenmek istediği Nurhan'ı görünce deliye döner. Nurhan'ı hayatlarından çıkarmak için elinden geleni ardına koymayan Kemal bey, bu süreçte diğer kızı Rüyam ve nişanlısı Sarp'tan da destek alır. Ancak bir türlü bu ikiliyi ayırmayı başaramazlar. Sarp ise her ne kadar Kemal beye layık bir damat gibi görünse de her işinde bir yalan dolan vardır. Kemal bey ise bunun farkında bile değildir. Tüm zorluklara rağmen dürüst ve iyi niyeti sayesinde ailenin güvenini kazanan Nurhan, Biricik ile evlendikten sonra Kemal beylerin evinde kalmaya başlar. Tabi bu durum o kadar da kolay olmayacaktır. 

Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde, Ufuk Özkan, Ecem özkaya Üstündaya, Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Mahir İpek, Gözde Okur, Ferdi Akarnur, Zerrin Epikmen, Kemal Kuruçay, Şeyla Halis, George Havuçoğlu, Özgün Aydın, Yağmur Koysal, Ali Barışık, Gülnihal Demir, Doğan Tank, Ertan Gül, Tunahan Büyükercan, Duygu Boztepe, Nicat Habibov, Oya İnci ve Kıvanç Baran Arslan gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Zengin Kız Fakir Oğlan karakterleri

Nurhan (Ufuk Özkan); Bir bankada personel olarak çalışan Nurhan, orta halli bir ailenin oğludur. Birgün tanıştığı Biricik ile evlenmek isteyen Nurhan, babası Kemal beyi ikna etmek için elinden geleni yapacaktır. Dürüst ve güvenilir kişiliği sayesinde Biricik ile evlenmeyi başaran Nurhan'ın hayatı boyunca talihsizlikler peşini bırakmayacak gibi görünmektedir. Maddi durumlar nedeniyle Biriik ve ailesi ile birlikte yaşayan Nurhan, zaman zaman zor günler geçirebilmektedir.

Biricik (Ecem Özkaya Üstündağ); Kemal beyin büyük kızı Biricik, Nurhan ile olan ilişkisini ailesine kabullendirmek için elinden geleni yapmış ve sonunda başarılı olmuştur. 

Kemal (Hüseyin Avni Danyal); Ailesine özellikle kızları Biricik ve Rüyam'a oldukça düşkün olan iş adamı Kemal bey, biraz sinirli bir yapıya sahiptir. Kızlarına kimseyi laık görmez. Ancak tüm kurduğu planlara karşı Biricik ile Nurhan'ı ayırmayı başaramaz.

Serpil (Ayda Aksel); Biricik ile Rüyam'ın annesi Serpil, dizide saf bir kişiliktedir. Her konuda yanlış anlama sorunu yaşar.

Rüyam (Gözde Okur); Rüyam, Kemal beyin küçük kızıdır. Sarp ile olan ilişkisini kolaylıkla ailesine kabullendirmiştir. Ancak o akdar saftır ki Sarp'ın yalan dolan işleri karşısında adeta uyumaktadır.

Sarp (Mahir İpek); Rüyam'ın nişanlısı Sarp, ailenin varlığından ötürü Rüyam ile birliktedir. Her defasında Rüyam'ı kandırarak onun gönlünü almayı başarır.

Badire (Zerrin Epikmen); Nurhan'ın annesi Badire, oğlunun onlarla birlikte yaşamasına karşıdır.

Şükrü (Kemal Kuruçay): Kemal beylerin evinde yardımcı olarak çalışan Şükrü her fırsatta Kemal beylerden faydalanma peşindedir. Parayı çok sever.

Zengin Kız Fakir Oğlan Oyuncuları

Zengin Kız Fakir Oğlan . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hasan Tolga Pulat
Yapım
2012 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Trt 1

Zengin Kız Fakir Oğlan Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »