Yüz Yüze Fragmanı

Show Tv tarafından ekranlara gelen Yüz Yüze dizisinin yapımını Tims & B, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstlenmektedir. Senaryosu Ethem Özışık tarafından yazılmış, yönetmen koltuğunda ise Osman Taşçı oturmuştur. 'Ya inandığınız her şey, yüzleştiğiniz gerçekle ters düşerse?' ve 'Aşk nefrete kardeştir' sloganlarıyla izleyicide büyük merak uyandıran dizinin başrollerini Sinem Kobal ve Birkan Sokullu paylaşırken dizide; Celal Öztürk, Kaan Uluca, Nihal Telcan, Merve Dizdar, Selin Yeninci, Muhammet Çakır, Ali Seçkiner, Başak Daşman, Rüzgar Aksoy, Ece Çeşmioğlu, Özgür Emre Yıldırım ve Taner Ölmez gibi başarılı oyuncular da yer almaktadır.

İlk iki bölümünün yayınlanmasının ardından istediği başarıyı elde edemeyen dizi reytinglerinin düşük olması gerekçesi ile ilk olarak diziye 1 ay ara verme kararı almış fakat daha sonra dizinin final bölümü yapılmadan yayından kaldırılmıştır.

Yüz Yüze dizisinin konusu

Yaşamları boyunca sevda çukuruna hiç düşmemiş iki insanın hayatları bir noktada kesişmiştir. Aşktan kaçan Seliha ve Cihangir kendilerini bir anda bambaşka bir dünyanın içinde bulmuşlardır. Bu kanadı kırık, yaralı iki melek geçmişlerindeki o karanlık günlere inat dimdik ayaktadırlar. Seliha tek dayanağı işi olan başarılı bir komiserken; Cihangir ise Seliha'nın işini bitirmek istediği çetenin lideridir. Tamamen farklı taraflarda olan bu iki insan aynı yerde, ipuçlarına ulaşarak birbirlerini bulmaya çalışırlar. Fakat ne Seliha'nın ne de Cihangir'in bundan haberi yoktur. Düşman olduklarını bilmeden 'Yüz Yüze' gelirler ve aşk onlar için artık kaçınılmaz bir gerçekliğe dönüşür.

Yüz Yüze dizisi karakterleri

Cihangir Bilir (Birkan Sokullu): Nam-ı diğer Cino, azılı bir çetenin lideridir. Polis olan babası Kemal Bilir görevdeyken iftira sonucu öldürülmüştür. Babasının masum olduğunun kanıtlanmasının boynunun borcu olarak gören Cino karanlık işlere bulaşmıştır.

Seliha (Sinem Kobal): Seliha, 15 yaşındayken yaşadığı travma sebebiyle evini terk ederek yeni bir hayata başlar. Sıfırdan başlamak zorunda kaldığı bu hayatta yapayalnız mücadele etmek durumunda kalmış fakat asla pes etmemiştir. Hayallerinin peşinden giderek hırsızlık masasında baş komiser olur. 

Aleko (Taner Ölmez): Cihangir'in çetesinin teknoloji ile oldukça ilgili ve en küçük üyesidir. Küçük yaşta hem yetim hem de öksüz kalmış fakat Cihangir ona bir yardım eli uzatarak sahip çıkmıştır.

Yüz Yüze Oyuncuları

Yüz Yüze . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Osman Taşçı
Yapım
2017 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Yüz Yüze Son Bölüm Fragmanı

Yüz Yüze 3. Bölüm Yüz Yüze3. Bölüm
5.809 kez izlendi.
Duygusal
Yüz Yüze 2. Bölüm Yüz Yüze2. Bölüm
5.794 kez izlendi.
Duygusal
Yüz Yüze 1. Bölüm Yüz Yüze1. Bölüm
8.266 kez izlendi.
Duygusal
1