Yüz Yıllık Mucize Fragmanı

2023 yılı yapımı olan ve Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşan Yüz Yıllık Mucize OGM Pictures tarafından hazırlanmaktadır. Fantastik - Dram türünde ele alınan dizinin kadrosu kadar konusun da oldukça dikkat çekmektedir. Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'in başrolünü paylaştığı Yüz Yıllık Mucize dizisinde Hilal Saral yönetmen koltuğunda otururken dizinin senaryosunu ise Nuran Evren Şit kaleme almaktadır. İstanbul ve çevresinde çekimleri yapılan ve Star Tv ekranlarında yayınlanacak dizide 130 yaşında olan bir adamın yıllara yayınlan hayatından kesitler ele alınmakta ve kahramanın son zamanları olan günümüzde yaşadığı büyük aşk hikayeye temel teşkil etmektedir.

Yüz Yıllık Mucize Konusu Nedir?

Star Tv ekranlarının iddialı yapımlarından olan ve Hilal Saral'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Yüz Yıllık Mucize dizi sektörüne farklı bir bakış getiren yapımlardan biri olarak dikkatleri çekmektedir. OGM Pictures tarafından hazırlanan dizide 130 yaşında olan ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş yıllarına şahitlik eden, Kurtuluş Savaşı'na katılan bir karakter olan Ali Tahir'in hikayesini anlatmaktadır. Ali Tahir 130 yaşındadır ve bu zaman içinde tarihte yaşanmış pek çok olaya şahitlik etmiş ya da olayların içinde yer almıştır. Ali Tahir artık hayatının son döneminde çok büyük bir karar vermek üzereyken Harika ile karşılaşır. Bu karşılaşma hem Harika ve hem de Ali Tahir için bir dönüm noktası olur ve ikilinin hikayesi başlar. Ali Tahir 130 yıllık yaşamının bu döneminde kendini bile şaşırtan bir aşka yelken açar.  Fantastik - Dram ve Aşk türünde ele alınan dizi özellikle hikayesi ile dikkat çekmektedir.

Yüz Yıllık Mucize Oyuncuları Kimler?

Hilal Saral'ın yönetmenliğini yaptığı ve Nuran Evren Şit'in senaryosunu kaleme aldığı Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşan OGM Pictures tarafından hazırlanan 2023 yapımı Yüz Yıllık Mucize dizisinde birbirinden ünlü isimler yer almaktadır. Dizinin başrolünde Birkan Sokullu (Ali Tahir) ve Ebru Şahin (Harika) olarak yer alırken bu iki oyuncuya

Zerrin Tekindor

Necip Memili

Gözde Seda Altuner

Laçin Ceylan

Ayşegül Cengiz

Yalçın Hafızoğlu

Merve Nur Bengi

Ecem Çalhan

Zehra Kelleci ve

Hümeyra eşlik etmektedir.

Yüz Yıllık Mucize Oyuncuları

Yüz Yıllık Mucize  . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hilal Saral
Yapım
2023 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Yüz Yıllık Mucize Son Bölüm Fragmanı

1 2 »