Yürek Çıkmazı 28. Bölüm Fragmanı

Yürek Çıkmazı 28. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Serdar Gözelekli
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
13 Haziran Salı
Oyuncular
Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl, Cemal Toktaş, Rozet Hubeş, Özlem Ulukan, Timur Ölkebaş, Mesut Akusta, Eylül Ersöz, Bihter Dinçel, Erhan Alpay, Güler Ökten, Alp Akar, Aydan Şener, Dilara Aksüyek

Bu fragman 290 kez izlendi.

Yürek Çıkmazı Konusu

Yürek Çıkmazı, Gold Film'in TRT 1 için hazırladığı dram türündeki televizyon dizisidir. "Bilseniz ölümüm ne uzun sürdü..." sloganıyla tanıtımları yapılan dizinin senaryosu Vilmer Özçınar,  Ayla Hacıoğulları tarafından kaleme alınırken, yönetmenliğini Serdar Gözelekli üstlenmektedir.

Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl ve Mesut Akusta'nın başrollerini üstlendiği Yürek Çıkmazı dizisinin konusu şöyle; Kadın cinayetleri, alkolizm ve kişilik bozukluğu sorunlarına yakından değinecek dizide bir kadının hayatındaki tüm olumsuzluklara karşı çocuklarıyla birlikte hayatta kalma mücadelesi izleyiciye aktarılacak.

Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl ve Mesut Akusta'nın başrollerini üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Cemal Toktaş, Rozet Hubeş, Özlem Ulukan, Timur Ölkebaş, Eylül Ersöz, Bihter Dinçel, Erhan Alpay, Güler Ökten, Alp Akar, Aydan Şener ve Dilara Aksüyek rol almaktadır.

 


Yürek Çıkmazı 28. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Yürek Çıkmazı 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 13 Haziran 2023, Salı akşamı yayınlanacak. Yürek Çıkmazı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Vilmer Özçınar, Ayla Hacıoğulları tarafından kaleme alınan, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl,Cemal Toktaş, Rozet Hubeş, Özlem Ulukan, Timur Ölkebaş, Mesut Akusta, Eylül Ersöz, Bihter Dinçel, Erhan Alpay, Güler Ökten, Alp Akar, Aydan Şener, Dilara Aksüyek gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Yürek Çıkmazı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Yürek Çıkmazı Oyuncuları

Cemal Toktaş
Cemal Toktaş
Ayça BİNGÖL
Ayça BİNGÖL
Rozet Hubeş
Rozet Hubeş
Mesut Akusta
Mesut Akusta
Bihter Dinçel
Bihter Dinçel
Alp Navruz
Alp Navruz
İrem Helvacıoğlu
İrem Helvacıoğlu