Yüksek Sosyete 12. Bölüm Fragmanı

Yüksek Sosyete 12. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Metin Balekoğlu
Yapım
2016 / Türkiye
Yayın Tarihi
08 Ekim Perşembe
Oyuncular
Engin Öztürk, Hazar Ergüçlü

Bu fragman 116.621 kez izlendi.

Yüksek Sosyete Konusu

Yapımını Bi Yapım'ın üstlendiği Yüksek Sosyete, Star TV ekranlarından diziseverlere ulaşmıştır. Feride Tayfan yönetmenliğinde çekilen dizinin senaryosunu Yazı Odası ekibi yazmıştır. Dizide yapımcı olarak yer alan isim Burak Sağyaşar olmuştur. Oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral, Ozan Dolunay ve Zuhal Olcay yer almıştır.

Yüksek Sosyete konusu

Kerem, zamanında zengin bir ailenin altından çalışmış bir anne babanın tek oğludur. Kerem'in en yakın arkadaşı o zengin ailenin oğlu olan Mert'tir. Mert bir gün Kerem'e ilginç bir teklifle gelir. Bu teklif ikisinin bir aylığına yer değiştirmesini içermektedir. Anlaşan iki yakın arkadaş artık birbiri gibi davranmaya başlar. Hikayenin diğer yanındaysa sosyetenin hayli yukarı tabakasında bulunan ailesiyle sorunlar yaşayan Cansu vardır. Ailesinin kanatlarından çıkıp kendi ayaklarında durmak zorunda kalmıştır. Sonrasında bir organik market zincirinde işe girer. Bu market zincirini Mert yönetmektedir. Mert yerine geçen Kerem yani. Zamanla Kerem ve Cansu arasında bir aşk patlak verir. İşin garip yani Cansu'da zengin birisi olduğunu saklayarak fakir bir kız gibi davranmaktadır. Bu büyük sırların gölgesinde büyüyen aşk nasıl son bulacak.

Yüksek Sosyete karakterleri ve oyuncular

Kerem Özkan (Engin Öztürk)

Kerem, disiplinli ve hem insani hem de iş ahlakı olan bir insandır. Kendi halindeki bir ailenin oğlu olan Kerem, yakın arkadaşı Mert'in yer değiştirme fikrini kabul ederek organik market zincirinin başına geçer. Burada çalışan Cansu'ya karşı bir çekim hisseder. Ancak ailesi onun Şirin ile evlenmesini istemektedir. 

Cansu Koran (Hazar Ergüçlü)

Cansu, kendisini istediği kalıplara sokmak isteyen bir anneye sahiptir. Ancak Cansu çok daha farklı bir hayatın peşindedir. Annesi kızını cezalandırmak için ailenin tüm servetini Cansu'dan mahrum eder. Bu hamle karşısında Cansu, evi terk eder ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışır. Bir organik market zincirinde işe girer ve kendisini olmadığı biri gibi tanıtır. Bu işyerinin başındaki kişiye Mert gibi davranan Kerem'e aşık olur.

Mehmet Ozan Dolunay (Mert Çalhan)

Mert Çalhan çok güçlü bir ailenin oğludur. Ailesi keyfine düşkünlüğü ve umursamazlığına daha fazla dayanamaz ve organik market zincirini yönetmesini ister. Bu noktada Kerem'e yer değiştirme fikriyle gider. İş yerinde Kerem'in yardımcısı olarak tanınmaktadır. İş yerinde çalışan Ece'ye aşık olur ve peşinden koşturur.

Meriç Aral (Ece)

Cansu'nun çalıştığı organik market zincirinden çalışmaktadır. Cansu ile çok yakın arkadaş olacaklardır. Zamanla Kerem olarak tanıdığı Mert'e aşık olur ama bunu ne kendisine ne de Mert'e söyleyebilir.

Süreyye Koran (Zuhal Olcay)

Sert mizaçlı bir kadın olan Süreyya, kızını istediği kalıplara sokmak isteyen bir annedir. Kocasının kendisini aldattığını ve başka bir kadından çocuk sahibi olduğunu öğrenir. Kocasıyla bir mücadele içerisindedir.


Yüksek Sosyete 12. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Yüksek Sosyete 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 08 Ekim 2016, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Yüksek Sosyete yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Metin Balekoğlu tarafından kaleme alınan, Engin Öztürk, Hazar Ergüçlü gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Yüksek Sosyete dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Yüksek Sosyete Oyuncuları

Engin Öztürk
Engin Öztürk
Hazar Ergüçlü
Hazar Ergüçlü
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kalp Yarası 24. Bölüm Kalp Yarası24. Bölüm
 
278 kez izlendi.
Teşkilat 26. Bölüm Teşkilat26. Bölüm
 
226 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 51. Bölüm Masumlar Apartmanı51. Bölüm
 
214 kez izlendi.
Destan 4. Bölüm Destan4. Bölüm
 
285 kez izlendi.
Sadakatsiz 42. Bölüm Sadakatsiz42. Bölüm
 
410 kez izlendi.
Kardeşlerim 32. Bölüm Kardeşlerim32. Bölüm
 
1.167 kez izlendi.
Elkızı 8. Bölüm Elkızı8. Bölüm
 
1.217 kez izlendi.
Sana Söz 6. Bölüm Sana Söz6. Bölüm
 
734 kez izlendi.
Elbet Bir Gün 6. Bölüm Elbet Bir Gün6. Bölüm
 
101 kez izlendi.