Yıldızlar Şahidim Fragmanı

Yıldızlar Şahidim dizisi 2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanmıştır. Yıldız Hülya Bilban'ın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin yapımcılığını Süreç Film üstlenirken Pınar Bulut Deren dizinin senaristliğini yapmıştır. Dizide hayalleri olan iki genç şarkıcının hayat hikayesi konu edinmektedir. Başrollerinde Berk Cankat, Özge Gürel, Canan Ergüder ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Dizi dram türünde olup  izleyicilerine ara ara komik sahneleri ile eğlenceli anlar da yaşatmaktadır.

Dizi reytinglerde istedikleri başarıyı elde edemediklerini öne sürerek  4.bölümde final yapmıştır.

Yıldızlar Şahidim dizisinin konusu

Aras tanınan ve sevilen, yoğun çalışma temposu olan, konserden konsere koşturan ünlü bir pop şarkıcısıdır. Diğer yanda Haziran ise Aras'a aşık olan umutsuz vakadır. Gerek statü olarak gerek ekonomik olarak asla uygun olmadıklarını, Aras'ın onun için sadece bir hayalden ibaret olduğunu düşünmektedir. Çünkü kendisini Aras ile ayrı dünyaların insanı olduklarına, ona asla ulaşamayacağına ikna etmektedir. Günler böyle geçerken bir gün Aras'ın verdiği bir konsere katılır. Ve orda hiç beklemediği bir şey olur. Aras ve Haziran'ın karşılaşmaları ile birbirlerine çekilmeye başlarlar. Haziran'ın onun hayatına girmesi ile gerçekten sevmenin ve aşkın önemini anlayan Aras'ın hayata karşı bakış açısı bir anda değişir. Haziran, sınıf farklılıklarının, şanın, şöhretin ve paranın aralarına gireceğinden korkuyorken engel bambaşka bir yerden gelir. Aras'ın yıllar önce kaybolduğunu düşündüğü annesi Zeynep ve babası Fikret'in birbirlerine açtığı savaş onların ilişkisini zedelemeye başlar. Yıllar sonra ortaya çıkan Zeynep, Fikret'e rakip olmak adına Haziran'ı kullanmak ister. Haziran'a yardım edip ondan mükemmel bir şarkıcı yaratmaya çalışırken aynı zamanda yıllardır yokluğunu yaşattığı oğlunun sevgisini tekrar kazanabilek için uğraşmaktadır. Bu iki insanın bir hırs uğruna açtığı savaş her ne kadar Haziran ve Aras'ı yıpratsa da onlar birbirlerine olan aşklarından asla vazgeçmemişlerdir.

Yıldızlar Şahidim dizisin karakterleri

Aras (Berk Cankat): Yakışıklı ve karizmatik olan Aras, ülkede tanınan başarılı bir şarkıcıdır. Haziran'ın hayatına girmesiyle bu hayattaki en değerli ve en güzel şeyin birine aşık olmak olduğunu öğrenmiştir.

Haziran (Özge Gürel): Küçük yaştan beri müzik aşkı ile yanıp tutşan Haziran bunun yanına bir de Aras'ı eklemiş fakat daha sonra denk olmadıklarını düşündükleri için de bu dünyayı kendine eziyet haline getirmiştir. Ancak aşklarının her şeyin üstesinden gelebileceğini daha sonraları anlayacaktır. Güler yüzlü, sempatik ve sevimli bir kızdır. Aras'ı her daim yüzünde olan muhteşem gülümsemesi ile etkilemeyi başarmıştır. 

Yıldızlar Şahidim Oyuncuları

Yıldızlar Şahidim . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yıldız Hülya Bilban
Yapım
2017 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Yıldızlar Şahidim Son Bölüm Fragmanı

1