Yeter Fragmanı

Atv ekranlarının başarılı dizisi Yeter, Yekta ve eşi Aylin'nin hikayesini ele almaktadır. Yapımcılığını Koliba Film'in üstlendiği dizi 2016 yılında ekranlara gelerek büyük ilgi toplamıştır. Yönetmen koltuğunda Tarkan Karlıdağ'nın oturduğu Yeter dizisi, ünlü beyin cerrahı Yekta'nın Aylin ile evlenmesiyle başlar. Yekta ile tanıştığında henüz üniversite öğrencisi olan Aylin, adeta rüyadadır. Ancak, bu rüya fazla sürmez ve Yekta'nın acımasız kişiliğini evlendikten sonra görür. Aylin için bu evlilik gün geçtikçe daha da dayanılmaz bir hal almaya başlayacaktır. Yekta, etrafındaki herkesin, herşeyin kusursuz olmasını isteyen bir kişiliktir. Bu sebeple çoğu zaman isteklerini şiddete başvurarak elde eden Yekta, oğlu Kaan'ın da şiddete eğilimli bir çocuk olmasına neden olur. Aylin ise her fırsatta eşi Yekta'dan kurtulmanın yollarını arar. Birgün tekrar hamile olduğunu öğrenen Aylin, kızını babasından gizleyerek yengesine emanet eder ve birgün Yekta'dan kaçarak çocuklarıyla birlikte hayat kurmayı planlar. Fakat olaylar Aylin'in planladığı gibi ilerlemez. Yekta'nın bir kızı olduğunu öğrenmesiyle Aylin işin içinden nasıl çıkacağını bilemez.

2016 yılının sevilen dizisi Yeter oyuncuları arasında, Pelin Karahan, Yurdaer Okur, Wilma Elles, Korel Cezayirli, Ekin Türkmen, Hazım Körmükçü, Mahmut Gökgöz, Sibel Şişman, Hakan Ummak gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Yekta dizisi Karakterleri

Aylin Harmanlı (Pelin Karahan); Üniversite yıllarında tanıştığı Yekta ile evlenerek rüya gibi bir hayat süreceğini düşünen Aylin, hayatının cehenneme dönüşeceğinden habersizdir. Çocukları ile birlikte eşi Yekta'dan kurtulmayı planlayan Aylin, elinden gelen herşeyi yapmaya hazırdır.

Yekta Harmanlı (Yurdaer Okur); Ünlü beyin cerrahı Yekta, Aylin ile evlenerek onu da acımasız kişiliğiyle karşılaştırır. Zekası ileçevresindeki herkesi psikolojik şiddete maruz bırakan Yekta, yıllardır kızından habersiz yaşadığını öğrenecektir. Bu Aylin için artık herşeyin daha da katlanılamaz bir hal alacağını gösterir.

Kaan (Doğan Can Sarıkaya); Yekta ve Aylin'in oğulları Kaan, babasının şiddete meğilli kişiliğini benimsemektedir. Aylin ise bu durum karşısında çözümü kaçmakta bulacaktır.

Duru (Eliz Neşe Çağın); Herkesten, herşeyden habersiz Duru, içlerinde en masum karakter...

Uras (Korel Cezayirli); Eski futbolcu olan Uras, Aylin'nin arkadaşıdır. İçten içe Aylin'e aşıktır ancak Yekta'dan kurtulmak çok kolay olmayacaktır.

Filiz (Selen Domaç); Aylin'in yengesidir. Beş yıl öncesinde Aylin kızını Yekta'dan korumak için onu yengesine emanet etmiştir. 

Yeter Oyuncuları

Yeter . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Tarkan Karlıdağ
Yapım
2016 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Yeter Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »