Yeni Gelin Fragmanı

Show Tv ekranlarının duygusal/komedi dizisi Yeni gelin, izleyenleri hem kahkahalara boğuyor, hem de gözyaşları döktürüyor. Geniş kadrosu ile dikkat çeken Yeni Gelin dizisi, ekran başındakilere keyifler anlar yaşatmaya devam ediyor. Yeni Gelin dizisi, Bozok Aşireti'nin Hazar ile Bella'nın komedi ve zorlu aşk hikayelerini anlatıyor. İk bölümünden itibaren izleyenler tarafından takdir edilen Yeni Gelin dizisi yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

Yeni Gelin dizisinde, Bozok Aşireti'ne gelin gelen Bella'nın hayat hikayesi anlatılmakta. Bella, zaman zaman konakta zor günler geçirsede on karşı yapılan planlar hep ayaklarına dolanır.Bella, geçen zaman içinde konağın gözde gelini olur. Konağın yeni gelini Bella, aşkı için gösterdiği çaba sayesinde her sorunun üstesinden gelebilecektir.

Yeni Gelin her seferinde bir heves ile konaktan kurtulmaya çalışır ancak bir türlü başaramayarak geri adım atmak zorunda kalır. Bunun üzerine bir çözüm yolu arayan Bozok ailesinin ağası Kalender, oğullarının konakta baki kalması için onalra oyun oynamayı planlar ve konakta ağalık yarışı düzenler. Peki ağalık yarışı nasıl sonuçlanır. Kalender'in bu planı oğulları tarafından nasıl karşılanacaktır? 

Anadoludaki yeni bir gelinin hayatını anlatacak dizide senaryo ve yönetmenliği Ersoy Güler'in üstlendiği dizide başrolleri Jessica May, Tolga Mendi, üstleniyor.Başrollerin yanı sıra Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık gibi isimlerde dizide rol almakta. Süreç filmin üstlendiği Yeni Gelin dizisi her Cumartesi saat 20:00'da Show Tv'de!

Yeni Gelin dizisi Karakterleri

Bella Öztürk (Jessica May Drociunas); Oldukça eğitimli bir ailenin kızı olan Bella, aşık olduğu adamın peşinden gider. Bozok Aşireti'ne yeni olarak giden Bella, konakta karşılaştığı tüm zorluklara karşı hoşgörü ile karşılık verir. Sakarlığı ile dikkat çeken Bella bir o kadar da iyi kalplidir. Güzelliğiyle konakta bir türlü kabullenilemeyen Bella, bir süre sonra konağın gözde gelini olmayı başarabilecektir.

Hazar Bozok (Tolga Mendi); Bella'nın aşık olduğu adam. Bozok Aşireti'ne gelin gelecek kadar Hazar'ı seven Bella, on prensi olarak görüyor. Genellikle eşi Bella ile ailesi arasında öylece ortada kalır.

Kaan Bozok (Dağhan Külegeç); Bozok Aşireti'nin şirket işlerine bakan oğlu, Kaan Bozok, Hazar'ı kıskanmaktadır.

Kalender Bozok (Mustafa Avkıran); Bozok Aşireti'nin ağası Kalendar Bozok'un, konaktaki 3 kadın ile başı derttedir.

Möhteber Hanım (Sema Keçik); Kalendar'ın ilk karısı olan Möhteber, Bella'nın konakta olmasına tahammül edemez. Türlü planlarıyla Bella'nın konaktan gitmesini sağlamak isteyen Möhteber bir türlü başarılı olamaz.

Yeni Gelin Oyuncuları

Yeni Gelin . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ersoy Güler
Yapım
2017 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Yeni Gelin Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »