Yeni Gelin 46. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 4.5 Puan fragmana 2 oy verildi
Yeni Gelin 46. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ersoy Güler
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
21 Nisan Cumartesi
Oyuncular
Jessica May, Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık

Bu fragman 1.935 kez izlendi.

Yeni Gelin Konusu

Show Tv ekranlarının duygusal/komedi dizisi Yeni gelin, izleyenleri hem kahkahalara boğuyor, hem de gözyaşları döktürüyor. Geniş kadrosu ile dikkat çeken Yeni Gelin dizisi, ekran başındakilere keyifler anlar yaşatmaya devam ediyor. Yeni Gelin dizisi, Bozok Aşireti'nin Hazar ile Bella'nın komedi ve zorlu aşk hikayelerini anlatıyor. İk bölümünden itibaren izleyenler tarafından takdir edilen Yeni Gelin dizisi yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

Yeni Gelin dizisinde, Bozok Aşireti'ne gelin gelen Bella'nın hayat hikayesi anlatılmakta. Bella, zaman zaman konakta zor günler geçirsede on karşı yapılan planlar hep ayaklarına dolanır.Bella, geçen zaman içinde konağın gözde gelini olur. Konağın yeni gelini Bella, aşkı için gösterdiği çaba sayesinde her sorunun üstesinden gelebilecektir.

Yeni Gelin her seferinde bir heves ile konaktan kurtulmaya çalışır ancak bir türlü başaramayarak geri adım atmak zorunda kalır. Bunun üzerine bir çözüm yolu arayan Bozok ailesinin ağası Kalender, oğullarının konakta baki kalması için onalra oyun oynamayı planlar ve konakta ağalık yarışı düzenler. Peki ağalık yarışı nasıl sonuçlanır. Kalender'in bu planı oğulları tarafından nasıl karşılanacaktır? 

Anadoludaki yeni bir gelinin hayatını anlatacak dizide senaryo ve yönetmenliği Ersoy Güler'in üstlendiği dizide başrolleri Jessica May, Tolga Mendi, üstleniyor.Başrollerin yanı sıra Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık gibi isimlerde dizide rol almakta. Süreç filmin üstlendiği Yeni Gelin dizisi her Cumartesi saat 20:00'da Show Tv'de!

Yeni Gelin dizisi Karakterleri

Bella Öztürk (Jessica May Drociunas); Oldukça eğitimli bir ailenin kızı olan Bella, aşık olduğu adamın peşinden gider. Bozok Aşireti'ne yeni olarak giden Bella, konakta karşılaştığı tüm zorluklara karşı hoşgörü ile karşılık verir. Sakarlığı ile dikkat çeken Bella bir o kadar da iyi kalplidir. Güzelliğiyle konakta bir türlü kabullenilemeyen Bella, bir süre sonra konağın gözde gelini olmayı başarabilecektir.

Hazar Bozok (Tolga Mendi); Bella'nın aşık olduğu adam. Bozok Aşireti'ne gelin gelecek kadar Hazar'ı seven Bella, on prensi olarak görüyor. Genellikle eşi Bella ile ailesi arasında öylece ortada kalır.

Kaan Bozok (Dağhan Külegeç); Bozok Aşireti'nin şirket işlerine bakan oğlu, Kaan Bozok, Hazar'ı kıskanmaktadır.

Kalender Bozok (Mustafa Avkıran); Bozok Aşireti'nin ağası Kalendar Bozok'un, konaktaki 3 kadın ile başı derttedir.

Möhteber Hanım (Sema Keçik); Kalendar'ın ilk karısı olan Möhteber, Bella'nın konakta olmasına tahammül edemez. Türlü planlarıyla Bella'nın konaktan gitmesini sağlamak isteyen Möhteber bir türlü başarılı olamaz.


Yeni Gelin 46. Bölüm FragmanıÖzeti :

Yeni Gelin 46. bölüm son fragmanında, KAmilla, Möhteber ve Ayşe Kamil ile nikah için sıraya girerler. Nikah kimde olacak merak konusudur. Yeni Gelin 46.bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.
Yeni Gelin Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Yeni Gelin Oyuncuları

Dağhan Külegeç
Dağhan Külegeç
Burçin Bildik
Burçin Bildik
Lale Başar
Lale Başar
Sema Keçik
Sema Keçik
Jessica May
Jessica May
Tolga Mendi
Tolga Mendi
Mustafa Avkıran
Mustafa Avkıran
Zeynep Kankonde
Zeynep Kankonde
Esin Gündoğdu
Esin Gündoğdu
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Meleklerin Aşkı 4. Bölüm Fragmanı izle Meleklerin Aşkı4. Bölüm puan 5
1.216 kez izlendi.
Darısı Başımıza 4. Bölüm Fragmanı izle Darısı Başımıza4. Bölüm puan 5
3.327 kez izlendi.
Kalbimin Sultanı 7. Bölüm Fragmanı izle Kalbimin Sultanı7. Bölüm puan 2.75
4.858 kez izlendi.
Erkenci Kuş 5. Bölüm Fragmanı izle Erkenci Kuş5. Bölüm puan 5
7.178 kez izlendi.
Egenin Hamsisi 2. Bölüm Fragmanı izle Egenin Hamsisi2. Bölüm puan 5
4.471 kez izlendi.
4N1K İlk Aşk 3. Bölüm Fragmanı izle 4N1K İlk Aşk3. Bölüm puan 5
1.945 kez izlendi.
Kocaman Ailem 7. Bölüm Fragmanı izle Kocaman Ailem7. Bölüm puan 5
2.142 kez izlendi.
Meleklerin Aşkı 3. Bölüm Fragmanı izle Meleklerin Aşkı3. Bölüm puan 5
7.226 kez izlendi.
Masum Değiliz 4. Bölüm Fragmanı izle Masum Değiliz4. Bölüm puan 5
2.859 kez izlendi.
Kalbimin Sultanı 6. Bölüm Fragmanı izle Kalbimin Sultanı6. Bölüm puan 5
2.926 kez izlendi.