Yeni Gelin 46. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 4.5 Puan fragmana 2 oy verildi
Yeni Gelin 46. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ersoy Güler
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
21 Nisan Cumartesi
Oyuncular
Jessica May, Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık

Bu fragman 2.023 kez izlendi.

Yeni Gelin Konusu

Show Tv ekranlarının duygusal/komedi dizisi Yeni gelin, izleyenleri hem kahkahalara boğuyor, hem de gözyaşları döktürüyor. Geniş kadrosu ile dikkat çeken Yeni Gelin dizisi, ekran başındakilere keyifler anlar yaşatmaya devam ediyor. Yeni Gelin dizisi, Bozok Aşireti'nin Hazar ile Bella'nın komedi ve zorlu aşk hikayelerini anlatıyor. İk bölümünden itibaren izleyenler tarafından takdir edilen Yeni Gelin dizisi yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

Yeni Gelin dizisinde, Bozok Aşireti'ne gelin gelen Bella'nın hayat hikayesi anlatılmakta. Bella, zaman zaman konakta zor günler geçirsede on karşı yapılan planlar hep ayaklarına dolanır.Bella, geçen zaman içinde konağın gözde gelini olur. Konağın yeni gelini Bella, aşkı için gösterdiği çaba sayesinde her sorunun üstesinden gelebilecektir.

Yeni Gelin her seferinde bir heves ile konaktan kurtulmaya çalışır ancak bir türlü başaramayarak geri adım atmak zorunda kalır. Bunun üzerine bir çözüm yolu arayan Bozok ailesinin ağası Kalender, oğullarının konakta baki kalması için onalra oyun oynamayı planlar ve konakta ağalık yarışı düzenler. Peki ağalık yarışı nasıl sonuçlanır. Kalender'in bu planı oğulları tarafından nasıl karşılanacaktır? 

Anadoludaki yeni bir gelinin hayatını anlatacak dizide senaryo ve yönetmenliği Ersoy Güler'in üstlendiği dizide başrolleri Jessica May, Tolga Mendi, üstleniyor.Başrollerin yanı sıra Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık gibi isimlerde dizide rol almakta. Süreç filmin üstlendiği Yeni Gelin dizisi her Cumartesi saat 20:00'da Show Tv'de!

Yeni Gelin dizisi Karakterleri

Bella Öztürk (Jessica May Drociunas); Oldukça eğitimli bir ailenin kızı olan Bella, aşık olduğu adamın peşinden gider. Bozok Aşireti'ne yeni olarak giden Bella, konakta karşılaştığı tüm zorluklara karşı hoşgörü ile karşılık verir. Sakarlığı ile dikkat çeken Bella bir o kadar da iyi kalplidir. Güzelliğiyle konakta bir türlü kabullenilemeyen Bella, bir süre sonra konağın gözde gelini olmayı başarabilecektir.

Hazar Bozok (Tolga Mendi); Bella'nın aşık olduğu adam. Bozok Aşireti'ne gelin gelecek kadar Hazar'ı seven Bella, on prensi olarak görüyor. Genellikle eşi Bella ile ailesi arasında öylece ortada kalır.

Kaan Bozok (Dağhan Külegeç); Bozok Aşireti'nin şirket işlerine bakan oğlu, Kaan Bozok, Hazar'ı kıskanmaktadır.

Kalender Bozok (Mustafa Avkıran); Bozok Aşireti'nin ağası Kalendar Bozok'un, konaktaki 3 kadın ile başı derttedir.

Möhteber Hanım (Sema Keçik); Kalendar'ın ilk karısı olan Möhteber, Bella'nın konakta olmasına tahammül edemez. Türlü planlarıyla Bella'nın konaktan gitmesini sağlamak isteyen Möhteber bir türlü başarılı olamaz.


Yeni Gelin 46. Bölüm FragmanıÖzeti :

Yeni Gelin 46. bölüm son fragmanında, KAmilla, Möhteber ve Ayşe Kamil ile nikah için sıraya girerler. Nikah kimde olacak merak konusudur. Yeni Gelin 46.bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.
Yeni Gelin Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Yeni Gelin Oyuncuları

Dağhan Külegeç
Dağhan Külegeç
Burçin Bildik
Burçin Bildik
Lale Başar
Lale Başar
Sema Keçik
Sema Keçik
Jessica May
Jessica May
Tolga Mendi
Tolga Mendi
Mustafa Avkıran
Mustafa Avkıran
Zeynep Kankonde
Zeynep Kankonde
Esin Gündoğdu
Esin Gündoğdu
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Bizim Hikaye 2017 40. Bölüm Fragmanı izle Bizim Hikaye 201740. Bölüm puan 0
907 kez izlendi.
Nefes Nefese 2018 8. Bölüm Fragmanı izle Nefes Nefese 20188. Bölüm puan 5
2.381 kez izlendi.
Sen Anlat Karadeniz 23. Bölüm Fragmanı izle Sen Anlat Karadeniz23. Bölüm puan 5
5.567 kez izlendi.
Kızım 2. Bölüm Fragmanı izle Kızım2. Bölüm puan 3.67
4.024 kez izlendi.
Ufak Tefek Cinayetler 34. Bölüm Fragmanı izle Ufak Tefek Cinayetler34. Bölüm puan 0
3.000 kez izlendi.
Gülperi 2. Bölüm Fragmanı izle Gülperi2. Bölüm puan 5
4.855 kez izlendi.
Söz 52. Bölüm Fragmanı izle Söz52. Bölüm puan 5
2.697 kez izlendi.
Koca Koca Yalanlar 7. Bölüm Fragmanı izle Koca Koca Yalanlar7. Bölüm puan 5
1.284 kez izlendi.
Çukur 35. Bölüm Fragmanı izle Çukur35. Bölüm puan 5
12.294 kez izlendi.