Yaz Şarkısı 1. Bölüm Fragmanı

Yaz Şarkısı 1. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Doğa Can Anafarta
Yapım
2023 / Türkiye
Yayın Tarihi
09 Temmuz Pazar
Oyuncular
Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç, Efekan Can, Oya Başar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zehra Yılmaz, Duygu Karaca, Su Şanad, Merve Sevin, Ömer Kılıç, Selin Vardarlı

Bu fragman 445 kez izlendi.

Yaz Şarkısı Konusu

Hikayesi Can Sinan'a ait olan Yaz Şarkısı dizisi Pastel Film tarafından Fox TV için çekiliyor. Dizinin yönetmenliğini Doğa Can Anafarta'nın üstlendiği Yaz Şarkısı dizisinin senaryosunu Ramazan Demirli, Zafer Özer Çetinel ve Görkem Tüzün'den oluşan bir ekip kaleme alıyor. 

YAZ ŞARKISI DİZİSİ KONUSU

Babasının hayaline sımsıkı sarılan ve o hayali gerçekleştirmek için Rize'den İstanbul'a gelen Yaz'ın(Nilsu Berfin Aktaş) hikayesi dile getiriliyor.

YAZ ŞARKISI DİZİSİ OYUNCULARI

Yaz Şarkısı dizisinde Nilsu Berfin Aktaş (Gül), Mustafa Mert Koç (Kemal), Efekan Can (Murat), Oya Başar (Emine), Yeşim Ceren Bozoğlu (Neriman), Zehra Yılmaz (Aslı), Duygu Karaca, Su Şanad, Merve Sevin,  Ömer Kılıç, Selin Vardarlı gibi önemli isimler rol alıyor.


Yaz Şarkısı 1. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Yaz Şarkısı 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 09 Temmuz 2023, Pazar akşamı yayınlanacak. Yaz Şarkısı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ramazan Demir, Zafer Özer Çetinel ve Görkem Tüzün tarafından kaleme alınan, Nilsu Berfin Aktaş,Mustafa Mert Koç,Efekan Can,Oya Başar,Yeşim Ceren Bozoğlu ,Zehra Yılmaz,Duygu Karaca,Su Şanad,Merve Sevin,Ömer Kılıç,Selin Vardarlı gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Yaz Şarkısı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Yaz Şarkısı Oyuncuları

Oya Başar
Oya Başar
Yeşim Ceren Bozoğlu
Yeşim Ceren Bozoğlu