Yasak Elma 115. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 115. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Neslihan Yeşilyurt
Yapım
2018 / Türkiye
Yayın Tarihi
11 Ekim Pazartesi
Oyuncular
Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlber Kaboğlu

Bu fragman 1.859 kez izlendi.

Yasak Elma Konusu

Yasak Elma dizisinde, iki kardeşin birbirinden farklı öyküsü ele alınıyor. Birbirine hem çok düşkün hem de çok farklı kişiliklere sahip olan bu iki kardeşin, iş hayatlarındaki ani değişimler hayatlarındaki dönüm noktası olacaktır. Yıldız'ın, Ender Argun ile tanıştıktan sonra kocası Halit Argun'dan kurtulması için eline bir fırsat geçmiştir. Zeynep ise, çalıştığı firmada ki Alihan'ın ortağının Halit olduğunu öğrenecektir. Bu nedenle Yıldız'ı oldukça zorlu bir süreç beklemektedir.

Fox Tv ekranlarının yep yeni dizisi Yasak Elma, yepyeni bölümleriyle ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği Yasak Elma dizisinde Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi gibi başarılı isimler yer alıyor.

Yasak Elma dizisi her Pazartesi günü saat 20:00'da Fox Tv ekranlarında!

Yasak Elma dizisi karakterleri

Halit Argun (Talat Bulut); Zengin iş adamı Halit, kadınlara olan düşkünlüğü ile tanınır. Zeki ve saygı duyulan bir kişiliğe sahip olan Halit'in çapkınlığı vazgeçilmezleri arasındadır.

Ender Argun (Şevval Sam); Halit Argun'un yanında sekreter olarak çalışmaya başlayan Ender, zengin iş adamı Halit'ten hamile kalarak istediği güce kavuştuğunu düşünür.

Alihan Taşdemir (Onur Tuna); Onur, İstanbul'un en dikkat çekici genç iş adamlarından birisidir. Etrafındaki herkesin ondan çekinmesinden mutluluk duyar.

Yıldız Yılmaz (Eda Ece); Halit'in etrafında pervane olan Yıldız, onunla evlenemek için elinden geleni ardına koymayacaktır. Hayat şartları iyi olan bir yaşam elde edebilmek için zengin bir koca şarttır.

Zeynep Yılmaz (Sevda Erginci); Gerek karakteri gerekse çalışkan ve dürüst yapısı ile insanları etkilemeyi başaran Zeynep, Yıldız'ın kız kardeşidir. Haksızlığa karşı tahammülü yoktur.

Zehra Argun (Şafak Pekdemir); Halit'in kızı Zehra, babasının evliliklerine hep karşı olmuştur.

Caner Çelebi (Barış Aytaç); Ender'in kardeşi Caner, diğerlerine göre daha hazırcıdır.

Şengül Doğan (İrem Kahyaoğlu); Mahallenin güzellik salonu işletmecisi Şengül, Yıldız'ın eski patronudur.

Sinan (Kıvanç Kasabalı); Üniversite aşkı ile evlendikten sonra doktor olan Sinan, eşinden boşanır ve Ender ile karşılaşır.


Yasak Elma 115. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Yasak Elma 115. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Ekim 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Melis Civelek tarafından kaleme alınan, Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut ,Şafak Pekdemir,Barış Aytaç,İrem Kahyaoğlu,Kıvanç Kasabalı,Nilgün Türksever,Sinan Eroğlu,İlber Kaboğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Yasak Elma dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Yasak Elma Oyuncuları

Talat Bulut
Talat Bulut
Onur Tuna
Onur Tuna
Sevda Erginci
Sevda Erginci
Eda Ece
Eda Ece
Şevval Sam
Şevval Sam
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kardeşlerim 32. Bölüm Kardeşlerim32. Bölüm
 
304 kez izlendi.
Elkızı 8. Bölüm Elkızı8. Bölüm
 
345 kez izlendi.
Sana Söz 6. Bölüm Sana Söz6. Bölüm
 
229 kez izlendi.
Elbet Bir Gün 6. Bölüm Elbet Bir Gün6. Bölüm
 
43 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 50. Bölüm Masumlar Apartmanı50. Bölüm
 
629 kez izlendi.
Arka Sokaklar 607. Bölüm Arka Sokaklar607. Bölüm
 
491 kez izlendi.
Aziz 6. Bölüm Aziz6. Bölüm
 
1.603 kez izlendi.
Üç Kuruş 6. Bölüm Üç Kuruş6. Bölüm
 
941 kez izlendi.