Yargı Fragmanı

Yargı, Ay Yapım tarafından Kanal D için hazırlanan, dram ve polisiye temalı televizyon dizisidir. Hikayesini Sema Ergenekon'un kaleme aldığı dizinin başrollerini Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal üstlenmektedir.

YARGI KONUSU

Yargı bir cinayet vakasıyla yolları kesişen savcı ve avukatın hikayesini konu almaktadır. Ilgaz Kaya, dürüstlüğüyle tanınan, kurallar dışına asla çıkmayan mesleğinin en iyilerinden başarılı bir savcıdır. Kendisine getirilen cinayet dosyasının baş zanlısının kardeşi Çınar Kaya olduğunu fark eder ve çok önemli kararlar almak zorunda kalır. Dosyayı başka bir savcıya devreder ve olayı Emniyette cinayet büro amiri olan babası Metin Kaya ile paylaşır.

Metin'de Ilgaz gibi mesleğinin en iyilerinden dürüstlüğüyle bilinen bir memurdur. Daha önce hırsızlık ve uyuşturucu satıcılığı suçlarından sabıkası olan Çınar ile hiçbir zaman Ilgaz'la olan ilişkisi olmamıştır. Bir kaç yıl kaybettiği eşinin sorumlusu olarak Çınar'ı görmektedir.

Ilgaz, ailesinin üzerine yapışacak bu kirli olaydan kardeşini kurtarabilmek için iyi bir avukat arayışına geçer. Aklında bu iş için özelliklerini hiç tasvip etmese de biri vardır. O isim Ceylin Erguvan'dır.

Ceylin; suçlu veya suçsuz önemsemez. İnandığı değer ve doğrular uğruna doğru yada yanlış önemsemeden tüm yolları deneyerek adalete ulaşmaya çalışan genç bir avukattır. Daha önce Ilgaz ile karşılaşmaları tatsız geçse de teklifin kabul edecektir. Ilgaz ve Ceylin çıktıkları bu yolda kendilerini yüzmeyi bilmedikleri sırlar denizinde çırpınırken bulacaklar.

YARGI'DA KİM KİMDİR?

Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz), Pınar Deniz (Ceylin), Hüseyin Avni Danyal (Metin), Uğur Polat (Yekta), Mehmet Yılmaz Ak (Pars), Ali Seçkiner Alıcı (Zafer), Arda Anarat (Çınar), Ece Yüksel (İnci), Zeyno Eracar (Gül), Uğur Arslan (Eren), Onur Durmaz (Engin), Başak Gümülcinelioğlu (Neva), Pınar Çağlar Gençtürk (Aylin), Onur Özaydın (Osman), Özlem Çakar (Makbule), Zeynep Atılgan (Parla), Beren Nur Karadiş (Defne) karakterine hayat vermektedir.

Yargı Oyuncuları

Yargı . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ali Bilgin
Yapım
2021 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Yargı Son Bölüm Fragmanı

Yargı 12. Bölüm Yargı12. Bölüm
1.931 kez izlendi.
Macera
Yargı 11. Bölüm Yargı11. Bölüm
1.663 kez izlendi.
Macera
Yargı 10. Bölüm Yargı10. Bölüm
1.619 kez izlendi.
Macera
Yargı 9. Bölüm Yargı9. Bölüm
2.063 kez izlendi.
Macera
Yargı 8. Bölüm Yargı8. Bölüm
2.887 kez izlendi.
Macera
Yargı 7. Bölüm Yargı7. Bölüm
3.627 kez izlendi.
Macera
Yargı 6. Bölüm Yargı6. Bölüm
4.173 kez izlendi.
Macera
Yargı 5. Bölüm Yargı5. Bölüm
2.690 kez izlendi.
Macera
Yargı 4. Bölüm Yargı4. Bölüm
2.448 kez izlendi.
Macera
1 2 »