Yargı 73. Bölüm Fragmanı

Yargı 73. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ali Bilgin
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
26 Kasım Pazar
Oyuncular
Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar

Bu fragman 158 kez izlendi.

Yargı Konusu

Yargı, Ay Yapım tarafından Kanal D için hazırlanan, dram ve polisiye temalı televizyon dizisidir. Hikayesini Sema Ergenekon'un kaleme aldığı dizinin başrollerini Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal üstlenmektedir.

YARGI KONUSU

Yargı bir cinayet vakasıyla yolları kesişen savcı ve avukatın hikayesini konu almaktadır. Ilgaz Kaya, dürüstlüğüyle tanınan, kurallar dışına asla çıkmayan mesleğinin en iyilerinden başarılı bir savcıdır. Kendisine getirilen cinayet dosyasının baş zanlısının kardeşi Çınar Kaya olduğunu fark eder ve çok önemli kararlar almak zorunda kalır. Dosyayı başka bir savcıya devreder ve olayı Emniyette cinayet büro amiri olan babası Metin Kaya ile paylaşır.

Metin'de Ilgaz gibi mesleğinin en iyilerinden dürüstlüğüyle bilinen bir memurdur. Daha önce hırsızlık ve uyuşturucu satıcılığı suçlarından sabıkası olan Çınar ile hiçbir zaman Ilgaz'la olan ilişkisi olmamıştır. Bir kaç yıl kaybettiği eşinin sorumlusu olarak Çınar'ı görmektedir.

Ilgaz, ailesinin üzerine yapışacak bu kirli olaydan kardeşini kurtarabilmek için iyi bir avukat arayışına geçer. Aklında bu iş için özelliklerini hiç tasvip etmese de biri vardır. O isim Ceylin Erguvan'dır.

Ceylin; suçlu veya suçsuz önemsemez. İnandığı değer ve doğrular uğruna doğru yada yanlış önemsemeden tüm yolları deneyerek adalete ulaşmaya çalışan genç bir avukattır. Daha önce Ilgaz ile karşılaşmaları tatsız geçse de teklifin kabul edecektir. Ilgaz ve Ceylin çıktıkları bu yolda kendilerini yüzmeyi bilmedikleri sırlar denizinde çırpınırken bulacaklar.

YARGI'DA KİM KİMDİR?

Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz), Pınar Deniz (Ceylin), Hüseyin Avni Danyal (Metin), Uğur Polat (Yekta), Mehmet Yılmaz Ak (Pars), Ali Seçkiner Alıcı (Zafer), Arda Anarat (Çınar), Ece Yüksel (İnci), Zeyno Eracar (Gül), Uğur Arslan (Eren), Onur Durmaz (Engin), Başak Gümülcinelioğlu (Neva), Pınar Çağlar Gençtürk (Aylin), Onur Özaydın (Osman), Özlem Çakar (Makbule), Zeynep Atılgan (Parla), Beren Nur Karadiş (Defne) karakterine hayat vermektedir.


Yargı 73. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Yargı 73. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 26 Kasım 2023, Pazar akşamı yayınlanacak. Yargı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Sema Ergenekon tarafından kaleme alınan, Pınar Deniz,Kaan Urgancıoğlu,Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Yargı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Yargı Oyuncuları

Uğur Polat kimdir?
Uğur Polat
Onur Özaydın kimdir?
Onur Özaydın
Pınar Çağlar Gençtürk kimdir?
Pınar Çağlar Gençtürk
Hüseyin Avni Danyal  kimdir?
Hüseyin Avni Danyal
Ali Seçkiner Alıcı kimdir?
Ali Seçkiner Alıcı