Yaprak Dökümü 159. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Yaprak Dökümü 159. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Mesude Eraslan
Yapım
2006 / Türkiye
Vizyon Tarihi
16 Haziran Çarşamba
Oyuncular
Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Bedia Ener, Deniz Çakır, Hasan Küçükçetin, Tolga Karel, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Seda Demir, Şebnem Ceceli, Ahmet Saraçoğlu, Güler Ökten, Ege Aydan, Türkan Kılıç, Perihan Savaş

Bu fragman 19.900 kez izlendi.

Yaprak Dökümü Konusu

Reşat Nuri Güntekin'in romanından uyarlanarak hazırlanan Yaprak Dökümü dizisi, beş çocuk babası Ali Rıza Bey'in çalıştığı yerde haksızlığa göz yummamak adına görevinden istifa etmesi ile başlar. Çocuklarından Necla'nın ise bu sırada İstanbul'da üniversiteyi kazanmasının üzerine Ali Rıza bey, ailecek taşınmayı planlar. Ancak İstanbul'un ailesini darmadağın edeceğinden habersizdir. Eşi Hayriye hanım tarafından fazla namuslu olmaktan suçlanan Ali Rıza bey'i ailede sadece büyük kızı Fikret anlar. İstanbul'a taşınan aile hem heyecanlı hem de ürkektir. Ailede ilk darbe evin oğlu Şevket'ten gelecektir. İstanbul'a taşındıktan sonra bir bankada çalışmaya başlayan Şevket, orada Ferhunde adında bir kadına aşık olur ve evlenir.

Ferhunde, eve geldiği ilk günden itibaren ailenin düzenini bozmaya başlamıştır. İşte tam burada aile içinde felaket gittikçe büyümeye başlamıştır. Ferhunde'nin sinsi fikirleri sadece eşini değil kızları yani Necla ve Leyla'yı da etkileyecektir. Adeta uçuruma doğru adım adım ilerleyen aile fertleri tehlikenin farkında değillerdir. Ferhunde'den sonra hayatlarına giren Oğuz, iki kız kardeşi birbirine düşman yapacaktır. Tüm bu yaşananlara karşı çocukları ve kocası arasında kalan Hayriye hanım, Ali Rıza bey'in arkasından iş çevirmekle meşguldur. Fikret ise, aile içindeki sorunlara daha fazla dayanamayarak evden kurtulmak için dul bir adamla evlenerek Adapazarı'na yerleşir. Öyle ki ailede yüzü gülen tek bir fert yoktur. Hepsinin türlü hataları Ali Rıza Bey'i derinden etkiler. Ailenin en küçük kızı Ayşe ise, tüm yaşananlara rağmen okuluna devam etmekte ve babasının zor günlerinde hep yanında olmaya çalışmaktadır.

Kanal D ekranlarının başarılı dizisi Yaprak Dökümü'nde, Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Deniz Çakır, Bedia Ener, Caner Kurtaran, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Seda Demir, Tolga Karel, Bülent Fil, Efsun Karaali, Nihat Kantemir, Perihan Savaş, Serhat Önal, Başak Sayan, Güler Ökten, Burcu Günay, Arzu Atalay, Nihat Altınkaya, Ahmet Saraçoğlu, Kıvanç Kasabalı gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Yaprak Dökümü dizisi Karakterleri

Ali Rıza Bey (Halil Ergün); Hayatını çocuklarını namusuyla büyütmek için adayan Ali Rıza bey, aile içinde oldukça pasiftir.

Hayriye Hanım (Güven Hokna); Ali Rıza Bey'in karısı Hayriye Hanım, kocasının fazla namus düşkünü olmasından yakınır. İstanbul'a taşınmamak için elinden geleni yapar ancak başarılı olamaz. Ailesinin zor zamanlarında evden iş yaparak masrafları karşılamaya çalışır.

Şevket (Caner Kurtaran); Evin tek oğlu Şevket, bankacıdır. İstanbul'a taşındıktan sonra çalışmaya başladığı bankada Ferhunde ile tanışarak evlenmeye karar verir.

Fikret (Bennu Yıldırımlar); Evin en büyük kızıdır. Yaşının ilerlemiş olmasına rağmen evlenme taraftarı değildir. Ailesindeki tüm tehlikeyi farkeder ancak sözünü geçiremez. Bu duruma daha fazla dayanamayan Fikret, evden kurtulmak için dul bir adam ile evlenerek Adapazarı'na yerleşir.

Leyla (Gökçe Bahadır); On sekiz yaşlarındaki Leyla, üniversiteye hazırlanmaktadır.

Necla (Fahriye Evcen); Ali Rıza bey'in kızlarından Necla, İstanbul'da üniversite kazanmıştır.

Ferhunde (Deniz Çakır); Şevket'in karısı Ferhunde, tüm aileyi darmadağın edecek kişilerden birisidir.
 


Yaprak Dökümü 159. Bölüm Özeti


Yaprak Dökümü, yeni bölümü ile 16 Haziran Salı 2009 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Yaprak Dökümü Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4 resim 5

Yaprak Dökümü Oyuncuları

Deniz Çakır
Deniz Çakır
Bennu Yıldırımlar
Bennu Yıldırımlar
Ahmet Saraçoğlu
Ahmet Saraçoğlu
Halil Ergün
Halil Ergün
Bedia Ener
Bedia Ener
Türkan Kılıç
Türkan Kılıç
Gökçe Bahadır
Gökçe Bahadır
Güven Hokna
Güven Hokna
Seda Demir
Seda Demir
Fahriye Evcen
Fahriye Evcen
Ege Aydan
Ege Aydan
Tolga Karel
Tolga Karel
Perihan Savaş
Perihan Savaş
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Kimse Bilmez 15. Bölüm Kimse Bilmez15. Bölüm puan 3
90 kez izlendi.
Zalim İstanbul 12. Bölüm Zalim İstanbul12. Bölüm puan 5
907 kez izlendi.
Canevim 16. Bölüm Canevim16. Bölüm puan 1
525 kez izlendi.
Çukur 69. Bölüm Çukur69. Bölüm puan 5
1.069 kez izlendi.
Çocuk 3. Bölüm Çocuk3. Bölüm puan 5
3.540 kez izlendi.
Vuslat 22. Bölüm Vuslat22. Bölüm puan 5
569 kez izlendi.
Elimi Bırakma 46. Bölüm Elimi Bırakma46. Bölüm puan 3.5
1.041 kez izlendi.
Aşk Ağlatır 3. Bölüm Aşk Ağlatır3. Bölüm puan 4.75
1.278 kez izlendi.
Bir Aile Hikayesi 14. Bölüm Bir Aile Hikayesi14. Bölüm puan 5
626 kez izlendi.
Kalk Gidelim 78. Bölüm Kalk Gidelim78. Bölüm puan 5
462 kez izlendi.