Yalnız Kurt 28. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 28. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
M. Çağatay Tosun
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
02 Aralık Cuma
Oyuncular
Hasan Deniz Yaran, Cihan Ünal, Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay, Murat Han, Polat Bilgin

Bu fragman 220 kez izlendi.

Yalnız Kurt Konusu

Yalnız Kurt, yapımını Sinegraf'ın, yapımcılığını ise Osman Sınav'ın üstlendiği aksiyon, dram ve politik türündeki televizyon dizisidir. Atv'de yakında yayınlanması beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Mehmet Çağatay Tosun yer alırken senaryosu Murat Koca ve Alper Erze kaleme almaktadır.

Türk televizyon tarihine damga vuran 'Kurtlar Vadisi' dizisinde imzası bulunan Osman Sınav'ın yeni projesi ilgiyle karşılandı. İlk tanıtımda yer alan "Yanlız Kurt, eli kanlı kuklacıya, acımasız canavar Golyat'a karşı" sözleri sosyal medyaya damga vurdu.

KONUSU

Yalnız Kurt dizisinde, geçmiş dönem darbeleri ve darbe girişimleri, aselsan cinayetleri, terör olayları ve politik cinayetleri işlenecek.

OYUNCU KADROSU

Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Hasan Deniz Yaran, Polat Bilgin ve Deniz Evin gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.


Yalnız Kurt 28. Bölüm Özeti


Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Yalnız Kurt 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 02 Aralık 2022, Cuma akşamı yayınlanacak. Yalnız Kurt yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Murat Koca, Alper Erze tarafından kaleme alınan, Hasan Deniz Yaran, Cihan Ünal, Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay, Murat Han,Polat Bilgin gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Yalnız Kurt dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Yalnız Kurt Oyuncuları

Murat Han
Murat Han
Polat Bilgin
Polat Bilgin
Kürşat Alnıaçık
Kürşat Alnıaçık
Damla Colbay
Damla Colbay