Yalı Çapkını Fragmanı

Yalı Çapkını, OGM Pictures tarafından Star TV için hazırlanan televizyon dizisidir. Dizinin hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu'nun Kral Kayberse kitabından esinlenilmiş ancak orjinal hikayeye sadık kalınmamıştır. Dizinin yönetmenliğini Burcu Alptekin üstlenirken senaryosunu ise Mehmet Barış Günder kaleme almaktadır.

YALI ÇAPKINI KONUSU

Yalı Çapkını dizisi Antep'in köklü ailelerinden Korhanlar'ın şeker hastası olma sebebiyle el bebek gül bebek yetiştirilen, üniversite eğitimini de yurtdışında aldığı için gelenek göreneklerinden uzaklaşan küçük oğulları Ferit'in çapkınlıklarını konu alıyor.

Halis Ağa torununun taşkınlarının üstesinen gelemediğini fark edince onu kendi memleketinden helal süt emmiş biriyle evlendirme kararı alır.  Ferit evlenmek istemese de dedesinin sözünü ikiletmez. Halis Ağa Ferit'e uygun bir eş bulması için İfakat'i görevlendirir. Korhan ailesinin gelini olmaya uygun bulunan Suna'nın isteme töreninde yaşanacak sürpriz hem Suna'yı hem de kardeşi Seyran'ın hayatını derinden etkileyecektir.

YALI ÇAPKINI OYUNCULARI

Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak ve Umut Gezer gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Yalı Çapkını Oyuncuları

Yalı Çapkını  . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Burcu Alptekin
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Yalı Çapkını Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »