Yalaza 17. Bölüm Fragmanı

Yalaza 17. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Osman Sınav
Yapım
2017 / Türkiye
Yayın Tarihi
15 Ocak Pazartesi
Oyuncular
Gamze Karaduman, Zeynep Gülmez, Sinan Albayrak, Hasan Kaçan, Didem Balçın, Kadir Çöpdemir, İpek Tuzcuoğlu

Bu fragman 1.986 kez izlendi.

Yalaza Konusu

Bir Sinegraf yapımı olan Yalaza dizisi 15 Eylül 2017 tarihinden itibaren TRT 1'de yayınlanmaya başlamıştır. Osman Sınav dizinin yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendi. Yalaza dizisinin senaryosu Hasan Kaçan'ın kaleminden çıktı. Yalaza dizisi 5 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan 20. bölümüyle final yaptı.

Sinan Taymin Albayrak, Didem Balçın ve İpek Tuzluoğlu'nun başrollerini paylaştığı Yalaza dizisinin oyuncu kadrosunda Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Gamze Karaduman, Merve Erdoğan, Ergül Miray Şahin, Lalizer Kemaloğlu, Tibet Tursun, Erdal Cindoruk, Zeynep Gülmez, Ercü Turan, Elif İnci, Batuhan Aydar, Mert Carim, Kerem Muslugil, Gizem Koçer ve Özkan Ayalp yer aldı.

Yalaza dizisi konusu

Adapazarı'nın Taraklı köyünde yaşayan İbrahim'in eşi 10 yıl önce vefat etmiştir. Eşinden geriye 4 kızı ve 1 oğlu kalır. Kızlarının hepsi birer yetişkinken oğlu annesinin ölümünden kısa süre önce dünyaya gelmiştir. 5 çocukla baş etmek yetmezmiş gibi ayrıca aklı bir gidip bir gelen babası da onun sorumluluğundadır. Kalabalık evindeki yalnız adam olmaktan hoşnut olmayan İbrahim, hayatını birleştirebileceği bir eş aramaya başlar. Aynı mahallede yaşayan Nalan, İbrahim'e uzun zamandır vurgundur. Öyle ki İbrahim'in ilk evliliği Nalan'ı üzmüştür. Nalan'ın hedefi İbrahim'in ikinci eşi olmaktır. Bu yüzden sürekli İbrahim'in üzerine titrer, yaptığı yemeklerle gözüne girmeye çalışır. Yine bir gün Nalan'ın yaptığı yemeği tadan İbrahim, alerjisi yüzünden fenalaşır. Bu da yetmezmiş gibi tam o anda bir araba kendisine çarpar. Arabayı kullanan kişi İbrahim'in çocukluk aşkı Alev'dir. İbrahim ile aynı köyde doğan Alev, ailesiyle birlikte köyden taşınmış ve böylece İbrahim'le yolları ayrılmıştır. Ancak kader onların yolunu bir araba kazasıyla yeniden kesiştirmiştir. İbrahim, arabanın çarpmasıyla felç geçirir ancak bu kısa süreli bir felçtir. Bu durumu kimse anlamaz ve öldü sanılır. Hemen cenaze işlemine geçilir. Musalla taşına bile konmuştur ancak son anda kendisine gelerek herkesi şok eder. Böylece aşkı tekrar iliklerinde hissetmeye başlayan İbrahim'in hayatı bambaşka bir noktaya gelmiştir artık.

Yalaza dizisi karakterleri

İbrahim Akartürk

Bir marangoz olan İbrahim, babasını da sayarsak toplam 6 çocukla baş etmek zorundadır. Bunlara bir de aşk eklenecektir.

Alev Yanardağ

Şehrin koşuşturmacasından kaçarak çocukken ayrıldığı Taraklı'ya geri döner. Burada İbrahim'le yarım kalan hikayesi devam eder.

Nalan İnce

İbrahim'i hep uzaktan sevmiştir bu güne kadar. İbrahim'le evlenip mutlu bir yuva kurmak Nalan'ın en büyük arzusu.

Settar Gönlübol

Başı dara giren hemen mahallenin bilge ağabeyi Settar'a koşar. O da onlara seve seve yol gösterir.

Santral

Aldığı tiyatro eğitiminin ardından yolu nasıl olduysa Taraklı'ya düşmüş Santral lakabıyla bilinen bir adamdır.

Aysu Akartürk

İbrahim'in eline aldığı ilk çocuğudur. 5 kardeş arasında sesi en çok çıkandır. Evlenme hayali kurar.

Burcu Akartürk

Doktor olmak isterken ancak köydeki sağlık ocağının hemşiresi olabilmiştir.

Gökçe Akartürk

Saf ve iyi niyetli karakteriyle dikkat çeken Gökçe, Antropoloji bölümünden mezun olmuştur.

Tuba Akartürk

Motor düşkünü olan Tuba erkeksi tavır ve tarzıyla ilginç bir figürdür.

Arda Akartürk

Anne eksikliği onun haylaz ve hiperaktif bir çocuk olmasına neden olmuştur.


Yalaza 17. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Yalaza 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 15 Ocak 2018, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Yalaza yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Hasan Kaçan tarafından kaleme alınan, Gamze Karaduman,Zeynep Gülmez,Sinan Albayrak,Hasan Kaçan,Didem Balçın,Kadir Çöpdemir,İpek Tuzcuoğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Yalaza dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Yalaza Oyuncuları

İpek Tuzcuoğlu
İpek Tuzcuoğlu
Didem Balçın
Didem Balçın
Zeynep Gülmez
Zeynep Gülmez
Hasan Kaçan
Hasan Kaçan
Kadir Çöpdemir
Kadir Çöpdemir
Sinan Albayrak
Sinan Albayrak