Yalancı Fragmanı

Yalancı, Süreç Film'in Show TV için hazırladığı, başrollerini Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak'ın paylaştığı gerilim, aksiyon ve macera türündeki televizyon dizisidir. Senaryosu Yazıhane ekibi tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer yer almaktadır.

KONUSU

"Her hikâyenin iki yüzü vardır. Gerçek ise tektir. Ama şimdi herkesten yüzünü gizlemektedir."

Hayata tek başına tutunmayı başarmış, oğlu ile huzurlu bir yaşama sahip olan Deniz başarılı bir edebiyat öğretmenidir. Oğlunun öğretmeni ünlü cerrah Mehmet Emir ile aralarında anlam veremedikleri bir çekim vardır. İkisinin de tek ortak noktası uzun zamandır hayatlarına kimseyi almamalarıdır. İkili birlikte bir akşam yemeği yemenin ikisi içinde çok büyük yıkımlar getireceğinden habersizlerdir.

Peki akşam yemeği gecesinde ne oldu? Gerçeği sadece Deniz ve Mehmet Emir bilmektedir. Ancak ikisi de yaşananları farklı anlatmaktadır. Kim doğru söylüyor? Kim doğru söylediğini ispat edebilecek?

OYUNCULAR

Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak'ın başrollerini paylaştığı Yalancı dizisinde İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı oyuncular da rol almaktadır.

 

 

Yalancı Oyuncuları

Yalancı . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hülya Gezer
Yapım
2021 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Yalancı Son Bölüm Fragmanı

1 2 »