Yalancı 6. Bölüm Fragmanı

Yalancı 6. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hülya Gezer
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
22 Ekim Cuma
Oyuncular
Burçin Terzioğlu,  Salih Bademci, Şahin Irmak, Cemal Toktaş

Bu fragman 1.804 kez izlendi.

Yalancı Konusu

Yalancı, Süreç Film'in Show TV için hazırladığı, başrollerini Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak'ın paylaştığı gerilim, aksiyon ve macera türündeki televizyon dizisidir. Senaryosu Yazıhane ekibi tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer yer almaktadır.

KONUSU

"Her hikâyenin iki yüzü vardır. Gerçek ise tektir. Ama şimdi herkesten yüzünü gizlemektedir."

Hayata tek başına tutunmayı başarmış, oğlu ile huzurlu bir yaşama sahip olan Deniz başarılı bir edebiyat öğretmenidir. Oğlunun öğretmeni ünlü cerrah Mehmet Emir ile aralarında anlam veremedikleri bir çekim vardır. İkisinin de tek ortak noktası uzun zamandır hayatlarına kimseyi almamalarıdır. İkili birlikte bir akşam yemeği yemenin ikisi içinde çok büyük yıkımlar getireceğinden habersizlerdir.

Peki akşam yemeği gecesinde ne oldu? Gerçeği sadece Deniz ve Mehmet Emir bilmektedir. Ancak ikisi de yaşananları farklı anlatmaktadır. Kim doğru söylüyor? Kim doğru söylediğini ispat edebilecek?

OYUNCULAR

Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak'ın başrollerini paylaştığı Yalancı dizisinde İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı oyuncular da rol almaktadır.

 

 


Yalancı 6. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Yalancı 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 22 Ekim 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Yalancı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yazıhane Ekibi tarafından kaleme alınan, Burçin Terzioğlu, Salih Bademci,Şahin Irmak,Cemal Toktaş gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Yalancı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Yalancı Oyuncuları

Cemal Toktaş
Cemal Toktaş
Burçin Terzioğlu
Burçin Terzioğlu
Şahin Irmak
Şahin Irmak
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kardeşlerim 32. Bölüm Kardeşlerim32. Bölüm
 
876 kez izlendi.
Elkızı 8. Bölüm Elkızı8. Bölüm
 
885 kez izlendi.
Sana Söz 6. Bölüm Sana Söz6. Bölüm
 
556 kez izlendi.
Elbet Bir Gün 6. Bölüm Elbet Bir Gün6. Bölüm
 
75 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 50. Bölüm Masumlar Apartmanı50. Bölüm
 
826 kez izlendi.
Arka Sokaklar 607. Bölüm Arka Sokaklar607. Bölüm
 
556 kez izlendi.
Aziz 6. Bölüm Aziz6. Bölüm
 
1.902 kez izlendi.
Üç Kuruş 6. Bölüm Üç Kuruş6. Bölüm
 
1.161 kez izlendi.