Yalancı 2. Bölüm Fragmanı

Yalancı 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hülya Gezer
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
24 Eylül Cuma
Oyuncular
Burçin Terzioğlu,  Salih Bademci, Şahin Irmak, Cemal Toktaş

Bu fragman 3.222 kez izlendi.

Yalancı Konusu

Yalancı, Süreç Film'in Show TV için hazırladığı, başrollerini Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak'ın paylaştığı gerilim, aksiyon ve macera türündeki televizyon dizisidir. Senaryosu Yazıhane ekibi tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer yer almaktadır.

KONUSU

"Her hikâyenin iki yüzü vardır. Gerçek ise tektir. Ama şimdi herkesten yüzünü gizlemektedir."

Hayata tek başına tutunmayı başarmış, oğlu ile huzurlu bir yaşama sahip olan Deniz başarılı bir edebiyat öğretmenidir. Oğlunun öğretmeni ünlü cerrah Mehmet Emir ile aralarında anlam veremedikleri bir çekim vardır. İkisinin de tek ortak noktası uzun zamandır hayatlarına kimseyi almamalarıdır. İkili birlikte bir akşam yemeği yemenin ikisi içinde çok büyük yıkımlar getireceğinden habersizlerdir.

Peki akşam yemeği gecesinde ne oldu? Gerçeği sadece Deniz ve Mehmet Emir bilmektedir. Ancak ikisi de yaşananları farklı anlatmaktadır. Kim doğru söylüyor? Kim doğru söylediğini ispat edebilecek?

OYUNCULAR

Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak'ın başrollerini paylaştığı Yalancı dizisinde İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı oyuncular da rol almaktadır.

 

 


Yalancı 2. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Yalancı 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 24 Eylül 2020, Perşembe akşamı yayınlanacak. Yalancı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yazıhane Ekibi tarafından kaleme alınan, Burçin Terzioğlu, Salih Bademci,Şahin Irmak,Cemal Toktaş gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Yalancı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Yalancı Oyuncuları

Cemal Toktaş
Cemal Toktaş
Burçin Terzioğlu
Burçin Terzioğlu
Şahin Irmak
Şahin Irmak
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Teşkilat 19. Bölüm Teşkilat19. Bölüm
 
1.096 kez izlendi.
Yargı 6. Bölüm Yargı6. Bölüm
 
1.746 kez izlendi.
Camdaki Kız 16. Bölüm Camdaki Kız16. Bölüm
 
1.126 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Masumlar Apartmanı43. Bölüm
 
1.051 kez izlendi.
Kardeşlerim 25. Bölüm Kardeşlerim25. Bölüm
 
1.395 kez izlendi.
Sadakatsiz 35. Bölüm Sadakatsiz35. Bölüm
 
1.279 kez izlendi.
Arka Sokaklar 600. Bölüm Arka Sokaklar600. Bölüm
 
368 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm Aşk Mantık İntikam18. Bölüm
 
1.710 kez izlendi.
Yalancı 6. Bölüm Yalancı6. Bölüm
 
1.115 kez izlendi.