Yabani 2. Bölüm Fragmanı

Yabani 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
M. Çağatay Tosun
Yapım
2023 / Türkiye
Yayın Tarihi
19 Eylül Salı
Oyuncular
Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani, Osman Alkaş, Şebnem Hassanisoughi Bilgiç, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Birgül Ulusoy, Rojbin Erden, Seray Özkan, Selim Can Yalçın, Ramiz Mullamusa, Güray Görkem, Bartu Dilmen, Aleyna Al, Aşkın Şenol

Bu fragman 299 kez izlendi.

Yabani Konusu

Yabani, yapımını NTC Medya'nın, yapımcılığını ise Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği Fox TV'de yaayınlanan dram türündeki televizyon dizisidir. Başrollerini Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani ve Şebnem Hassanisoughi Bilgiç paylaşmaktadır.

KONUSU

Yabani, zengin ve bir o kadar da köklü ailenin çocuğunun kaçırılıp sokakların acımasız dünyasında kaybolmasını, yıllar sonra ailesine kavuşmasını konu alıyor.

Aileye dönüş, eski hayatı bir kenara bırakıp, yeni bir hayata başlangıcın ilk adımıdır. Bu adım sadece fiziki değişiklik değil, kişisel dönüşümün de bir başlangıcı olacaktır.

OYUNCU KADROSU

Başrollerini Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani ve Şebnem Hassanisoughi Bilgiç'in paylaştığı Yabani dizisinin oyuncu kadrosunda Osman Alkaş, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Birgül Ulusoy, Rojbin Erden, Seray Özkan, Selim Can Yalçın, Ramiz Mullamusa, Güray Görkem, Bartu Dilmen, Aleyna Al, Aşkın Şenol gibi sevilen oyuncular yer alıyor.


Yabani 2. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Yabani 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 19 Eylül 2023, Salı akşamı yayınlanacak. Yabani yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Hilal Yıldız tarafından kaleme alınan, Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani, Osman Alkaş, Şebnem Hassanisoughi Bilgiç, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Birgül Ulusoy, Rojbin Erden, Seray Özkan, Selim Can Yalçın, Ramiz Mullamusa, Güray Görkem, Bartu Dilmen, Aleyna Al, Aşkın Şenol gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Yabani dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Yabani Oyuncuları

Dolunay Soysert
Dolunay Soysert
Yurdaer Okur
Yurdaer Okur