Vurgun Fragmanı

Vurgun Dizisi Fox TV için Altan Dönmez yönetmenliğinde çekilmekte. Dizinin senaryosunu ise Emre Özdür, Başar Başaran beraber kaleme almakta. Dizi Önümüzdeki ilk sezonda yayında olacak. Henüz yayın tarihi tam net olmasa da yakın zamanda yapımcı tarafından bilgi verilecek.

Dizi de Erkan Petekkaya, Deniz Çakır, Emre Kınay, Begüm Birgören, Cemal Toktaş başrolleri paylaşacak. 

VURGUN DİZİ KONUSU

Kemal 40 yıllaık hayatının son 10 yılını komada geçirmektedir. Herkes ölümünü beklerken bilinmeyen bir şekilde kullanılan ilaca reaksiyon göstererek uyanır. Doktorlar dahil herkes şaşkındır. Büyük bir aşkla evlendiği karısı Reyhan 10 yıldır onun ölümünü beklediğinden kocasının arkadaşı hemde ortağı Vedat'la beraberdir. Kemal'e  uzun süredir hastanede hergün hizmet eden hemşiresi Asya'da aşık olmuştur.  Kaç yıldır bu günü bekleyen Asya ile ölümünü bekleyen Reyhan karşı karşıya geldiğinde Vedat'ın desteği Kemal'i yıkabilecek midir?

VURGUN DİZİ OYUNCUSU

Kemal ( Erkan Petekkaya)

Kemal; yaşadığı kaza nedeniyle 10 yldır bitkisel hayatta, makinelerle hayata tutunan bir iş adamıdır. karısı reyhan'a kazadan önce sırılsıklam aşıktır. Nitekim karısı da ona aşıktır ancak bir zamanlar. Kendisini aldatan karısı ve ona aşık olan hemşiresi ile arada kalacak olan Kemal Ortağının vurgununu duyduğunda ne olacak. 

Reyhan ( Deniz Çakır)

Reyhan, Kemal'in karısıdır. Kocasının ölümü beklerken onadan kalan şirketi yemeye başlamıştır. Üstelikte kocasının ortağı ile beraberdir. 

Vedat ( Emre Kınay)

Vedat, Kemal'in iş ortağıdır. Reyhan ile sevgilidir. Kemal'in hastalığıdan faydalanıp büyük bir Vurguna hazırlanmaktadır. Üstelik te bunu Reyhan ile yapmaya hazırlanır. 

Asya Hemşire ( Begüm Birgören)

Asya, Kemal'in komadayken özel bakımı ile ilgilenen bir hemşiredir. Kemal'e çok uzun zamandır aşıktır. Adeta onun uyanacağına inanan tek kişidir. 

Vurgun Oyuncuları

Vurgun . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Altan Dönmez
Yapım
2019 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Vurgun Son Bölüm Fragmanı

1