Ver Elini Aşk Fragmanı

Ver Elini Aşk dizisinin yapımında Salacak Yapım yer aldı. Kanal D'den ekranlara gelen dizinin yapımcılığı yapan isim Ayça Aral Sarangil oldu. Yönetmen koltuğunda Emre Kabuk'u gördüğümüz Ver Elini Aşk dizisinin senaryosunu Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem ikilisi birlikte kaleme aldı. İlk olarak 7 Eylül 2017 tarihinde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ver Elini Aşk dizisi kısa bir süre devam edebildi. Yayınlanan 12 bölümün ardından 4 Aralık 2017 tarihinde final yaparak ekranlara veda etti.

Ver Elini Aşk dizisinin başrollerinde yer alan Sevda Ergincive Ali İl'e Gülsün Sare Fil, Köksal Engür, Asuman Dabak, Hakan Pişkin, Ceren Koç, Büşra Çam, Mesut Yılmaz, Gamze Demirbilek, Duygu Karaca, Gökay Müftüoğlu, Burcu Günay, Nihal Menzil, Metin Keçeci, Toygun Ateş ve Nazan Ayas eşlik etti.

Ver Elini Aşk dizisi konusu

Çapkın mı çapkın, özgürlüğüne düşkün ve sorumluluklarının farkında olmayan bir adam olan Kaan Tuğlu, ABD'deki doktorasında tek gecelik bir ilişki yaşar. Bu tek gecenin getirisi Sue Ellen adındaki bir bebek olur. Bu bebek Kaan'a kalır. Türkiye'ye bebekle döner ve onunla yaşamaya başlar. Borsa brokerlığı yapan Kaan bebeğiyle ilgilenmesi için bir bakıcı tutmuştur. Ancak bu bakıcının işinden ayrılmasıyla Ayperi, Kaan'ın kendini tekrar hayatının önemli bir parçası haline gelecektir. Köylü güzeli olan Ayperi, Kaan'ın kızına bakıcılık yapmaya başlar. Kaan başta Ayperi'ye önyargılı bir tutum sergiler. İkisi bambaşka bir dünyadan gelmiştir. Biri doğma büyüme İstanbul'lu, yurtdışı görmüş bir adamken diğeri Gaziantep'in bir köyünden İstanbul'a kalkıp gelmiş köylü kızıdır. Sürekli kavgayla, gürültüyle başlayan hikayeleri aşka dönüşecektir. Ayrıca onların ortak geleceği henüz birbirlerini tanımazken hatta bu dünyada yokken bile bellidir. Ayperi ve Kaan'ın dedeleri tam 44 yıl önce Kıbrıs Barış Harekatı sırasında birbiriyle karşılaşır. Aralarında bir güçlü bir dostluk oluşur. Kaan'ın dedesi Asım Onbaşı, Ayperi'nin dedesi Emin Ağa'ya bir kurşun isabet etmek üzereyken kendini Emin Ağa'ya siper ederek onun hayatını kurtarır. Asım Onbaşı inanması zor bir fedakarlığa imza atmıştır. Bu fedakarlık karşısında Emin Ağa'nın kayıtsız kalması pek mümkün değildir. Asım Onbaşı, Emin Ağa'ya karşı ödemesi gereken bir borç olduğunu düşünerekten bir gün doğacak torununu, Asım Onbaşı'nın torunuyla evlendirmeye yemin eder. İşte Kaan ve Ayperi'nin kaderi böylece yazılmış olur. Peki inatçılık yapmayı bırakıp birbirlerine olan aşklarının gücü önlerindeki engelleri ve farklılıklarını aşmaya yetebilecek mi?

Ver Elini Aşk Oyuncuları

Ver Elini Aşk . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Bora Onur
Yapım
2017 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Ver Elini Aşk Son Bölüm Fragmanı

1 2 »