Uçurum Fragmanı

2012 yılında Atv adına yapılan Uçurum dizisi Cem Karcı yönetmenliğinde çekilmiştir. 2 sezon 24 bölüm devam eden ve birden bire final kararı alan dizinin senaryosu ise Kerem Deren'e ait. 

Dizinin başrollerinde, Denise Capezza, Selçuk Yöntem, Lavigna Longhi, Erdal Yıldız, Esra Ronabar, Enis Arıkan, Alican Albayrak rol almaktadır. 

UÇURUM KONUSU

Moldavalı iki kardeş olan Eva ve Felicia Türkiye'ye iş bulmaya gelirler. Hayalleri büyük umutları vardır. Eva Tıp okumuş ve doktorluk yaparak kardeşini okutabileceğini düşünür.  Daha Moldava'da pasaportlarını kontrol ettirirken onları takip eden biri vardır. Atıl. Atıl Nur'un sağ koludur. Eva'ya istediği iş imkanını sağlayabileceği garantisi vererek Türkiye'ye girdikleri anda kardeşinin ve Eva'nın pasaportlarına el koyar. Artık Atıl'ın gerçek yüzü ile karşılaşmışlardır. Atıl bir Fuhuş çetesinin 3. derece başıdır. 

Bu korkunç işler yapan çetenin başında Yaman bulunur. Onun emrinde ise Nur. Nur Eva'yı alı koyar. Onu süsler Püsler satmaya hazırladığı diğer kızların yanına koyar. Eva'ya söylenen ise kardeşi Felicia için bu işleri yapması yoksa batağa onunda düşeceğidir. Eva kardeşi için sabrederken bir yandan da çıkış yolu aramaktadır ki o sırada Felicia'nın bu yola düştüğünü görür. 

Yaman'ın otistik kardeşi Felicia'ya ya aşık olur ve Yaman Felicia'yı azad etmeyi kabul eder. Ama bir şartı vardır. 

UÇURUM OYUNCU KADROSU

Eva ( Lavigna Longhi)

Moldovada tıp eğitimi almış ve doğma büyüme Moldovalı olan güzel ve alımlı bir kızdır. Kızkardeşi Felicia ile türkiyeye hayatını kurtarmaya gelir. Ama bir anda kendisini uçurumun kenarında bulur. 

Felicia ( Denise Capezze )

Felicia ablası Eva ile Moldovadan Türkiye'ye çalışmaya gelmiştir. Ama saf ve hayal dünyasında yaşaması onu uçuruma sürükler. 

Yaman (Erdal Yıldız)

İstanbuldaki en büyük Fuhuş çetesinin başındadır. En kötü yerlerden aşağılanarak bulara gelir. İçerisindeki Nefret ve Soğukkanlılık onu kötülerin en büyüğü yapar. Nur'a hem aşık hemde bağlanmamak için onu kullanmakta ve iğrenç şeyler yaptırmaktadır. 

Nur ( Esra Ronabar)

Nur, Yaman'ın sağ koludur. Uçuruma sürüklenen veya batağa düşürülen zavallı kızların müşterilere hazırlanması ve sunulması ile bizzat ilgilenir. 

Atıl ( Alican Albayrak)

Nur'un 1 numaralı adamı sağ koludur. Nur'un yapamadığı işleri yapar ve giremediği ortamlarda kendisini temsil eder. 

Arif (  Selçuk Yöntem)

Berber Arif yıllar önce pis işler yapmış ama sonra tövbe etmiş bir babadır. Berber dükkanı işletir. Felicia, çeva ve bunun gibi bir düzine kızı o bataktan kurtaracak dizideki asıl kahramandır. 

Uçurum Oyuncuları

Uçurum . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cem Karcı
Yapım
2012 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Uçurum Son Bölüm Fragmanı

1 2 »