Üç Kız Kardeş Fragmanı

Üç Kız Kardeş, Süreç Film tarafından Kanal D için hazırlanan, İclal Aydın'ın yine aynı isimle yayımlanan 'Üç Kız Kardeş' romanından televizyona uyarlanan dizidir.

Dizinin yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu üstlenirken, yönetmen koltuğunda Eda Teksöz yer almakta, senaryosu ise Betül Yağsoğan tarafından kaleme alınmaktadır.

KONUSU

Türkan, Dönüş ve Derya'nın hikayesi...

Sadık bey ve Nesrin hanımın birbirinden güzel üç kızı için kurduğu masallara konu olacak hayat, Türkan'ın evliliğiyle büyük bir sekteye uğrayacak. Ailenin etrafında kara bulutlar dolaşmaya başlarken artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağından habersizlerdir.

Öte yandan Dönüş geçmişinden gelen büyük bir sırla kendisini büyük bir çıkmazda bulacak. Derya ise zor bir karar vermek zorunda kalacak ve verdiği kararla kendisini dönüşü olmayan bir yolda bulacak.

Sadık ve Nesrin ise üzerlerine titrediği kızlarını bu çıkmazların içersinden çıkarabilmek için ellerinden geleni yapacak.

OYUNCU KADROSU

Üç Kız Kardeş oyuncu kadrosunda ise, İclal Aydın, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Reha Özcan, Berker Güven, Veda Yurtsever, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Demircan Kaçel, Murat Çidamlı, Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç, Tayfun Erarslan, Vural Şahanoğlu ve Hakan Atalay yer almaktadır.

NEREDE ÇEKİLİYOR?

Üç Kız Kardeş dizisinin çekimleri Balıkesir, Ayvalık'ta gerçekleştirilmiştir.

Üç Kız Kardeş Oyuncuları

Üç Kız Kardeş . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Eda Teksöz
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Üç Kız Kardeş Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »