Üç Kız Kardeş 63. Bölüm Fragmanı

Üç Kız Kardeş 63. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Eda Teksöz
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
21 Kasım Salı
Oyuncular
Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı

Bu fragman 161 kez izlendi.

Üç Kız Kardeş Konusu

Üç Kız Kardeş, Süreç Film tarafından Kanal D için hazırlanan, İclal Aydın'ın yine aynı isimle yayımlanan 'Üç Kız Kardeş' romanından televizyona uyarlanan dizidir.

Dizinin yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu üstlenirken, yönetmen koltuğunda Eda Teksöz yer almakta, senaryosu ise Betül Yağsoğan tarafından kaleme alınmaktadır.

KONUSU

Türkan, Dönüş ve Derya'nın hikayesi...

Sadık bey ve Nesrin hanımın birbirinden güzel üç kızı için kurduğu masallara konu olacak hayat, Türkan'ın evliliğiyle büyük bir sekteye uğrayacak. Ailenin etrafında kara bulutlar dolaşmaya başlarken artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağından habersizlerdir.

Öte yandan Dönüş geçmişinden gelen büyük bir sırla kendisini büyük bir çıkmazda bulacak. Derya ise zor bir karar vermek zorunda kalacak ve verdiği kararla kendisini dönüşü olmayan bir yolda bulacak.

Sadık ve Nesrin ise üzerlerine titrediği kızlarını bu çıkmazların içersinden çıkarabilmek için ellerinden geleni yapacak.

OYUNCU KADROSU

Üç Kız Kardeş oyuncu kadrosunda ise, İclal Aydın, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Reha Özcan, Berker Güven, Veda Yurtsever, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Demircan Kaçel, Murat Çidamlı, Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç, Tayfun Erarslan, Vural Şahanoğlu ve Hakan Atalay yer almaktadır.

NEREDE ÇEKİLİYOR?

Üç Kız Kardeş dizisinin çekimleri Balıkesir, Ayvalık'ta gerçekleştirilmiştir.


Üç Kız Kardeş 63. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Üç Kız Kardeş 63. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 21 Kasım 2023, Salı akşamı yayınlanacak. Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Betül Yağsağan tarafından kaleme alınan, Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Üç Kız Kardeş dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Üç Kız Kardeş Oyuncuları

Reha Özcan kimdir?
Reha Özcan
Veda Yurtsever kimdir?
Veda Yurtsever