Üç Kız Kardeş 19. Bölüm Fragmanı

Üç Kız Kardeş 19. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Eda Teksöz
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
27 Eylül Salı
Oyuncular
Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı

Bu fragman 1.181 kez izlendi.

Üç Kız Kardeş Konusu

Üç Kız Kardeş, Süreç Film tarafından Kanal D için hazırlanan, İclal Aydın'ın yine aynı isimle yayımlanan 'Üç Kız Kardeş' romanından televizyona uyarlanan dizidir.

Dizinin yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu üstlenirken, yönetmen koltuğunda Eda Teksöz yer almakta, senaryosu ise Betül Yağsoğan tarafından kaleme alınmaktadır.

KONUSU

Türkan, Dönüş ve Derya'nın hikayesi...

Sadık bey ve Nesrin hanımın birbirinden güzel üç kızı için kurduğu masallara konu olacak hayat, Türkan'ın evliliğiyle büyük bir sekteye uğrayacak. Ailenin etrafında kara bulutlar dolaşmaya başlarken artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağından habersizlerdir.

Öte yandan Dönüş geçmişinden gelen büyük bir sırla kendisini büyük bir çıkmazda bulacak. Derya ise zor bir karar vermek zorunda kalacak ve verdiği kararla kendisini dönüşü olmayan bir yolda bulacak.

Sadık ve Nesrin ise üzerlerine titrediği kızlarını bu çıkmazların içersinden çıkarabilmek için ellerinden geleni yapacak.

OYUNCU KADROSU

Üç Kız Kardeş oyuncu kadrosunda ise, İclal Aydın, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Reha Özcan, Berker Güven, Veda Yurtsever, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Demircan Kaçel, Murat Çidamlı, Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç, Tayfun Erarslan, Vural Şahanoğlu ve Hakan Atalay yer almaktadır.

NEREDE ÇEKİLİYOR?

Üç Kız Kardeş dizisinin çekimleri Balıkesir, Ayvalık'ta gerçekleştirilmiştir.


Üç Kız Kardeş 19. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Üç Kız Kardeş 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 27 Eylül 2022, Salı akşamı yayınlanacak. Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Betül Yağsağan tarafından kaleme alınan, Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Üç Kız Kardeş dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Üç Kız Kardeş Oyuncuları

Reha Özcan
Reha Özcan
Veda Yurtsever
Veda Yurtsever
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kardeşlerim 61. Bölüm Kardeşlerim 61. Bölüm
232 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 18. Bölüm Kasaba Doktoru 18. Bölüm
621 kez izlendi.
Duy Beni 13. Bölüm Duy Beni 13. Bölüm
564 kez izlendi.
Camdaki Kız 50. Bölüm Camdaki Kız 50. Bölüm
954 kez izlendi.
Seversin 18. Bölüm Seversin 18. Bölüm
399 kez izlendi.
Mahkum 27. Bölüm Mahkum 27. Bölüm
606 kez izlendi.
Yasak Elma 148. Bölüm Yasak Elma 148. Bölüm
859 kez izlendi.
O Kız 2. Bölüm O Kız 2. Bölüm
1.428 kez izlendi.