Tuzak 22. Bölüm Fragmanı

Tuzak 22. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Aytaç Çiçek
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
31 Mart Cuma
Oyuncular
Akın Akınözü, Bensu Soral, Talat Bulut, Rıza Kocaoğlu, Onur Durmaz, İlayda Çevik, Yağız Can Konyalı, Naz Göktan, Eylül Su Sapan, Emir Benderlioğlu

Bu fragman 304 kez izlendi.

Tuzak Konusu

Tuzak, Fabrika Yapım ile Acun Medya ortaklığında Tv8 ekranları için hazırlanan televizyon dizisidir. Senaryosu Eylem Canpolat tarafından kaleme alınmakta, yönetmenliğini ise Aytaç Çiçek üstlenmektedir. Dizinin başrollerinde Talat Bulut, Akın Akınözü, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu gibi usta oyuncular yer almaktadır.

"Birinin hayallerini çalarsan onun cehennem ateşiyle yanarsın" sloganıyla tanıtımları yapılan Tuzak dizisinde, ailesinin hayatı zengin bir iş adamı tarafından alt üst edilen, gelecekleri elinden alınan kendi çabalarıyla başarılı bir avukat olan Umut'un yıllarda planını ilmek ilmek kurduğu her bir noktasını düşündüğü intikam planı izleyiciye aktarılacak.

Haksızlık karşısında asla boyun eğmeyen, hakkını sonuna kadar arayan başarılı bir avukat olan Umut,  ailesinin kaderini değiştiren iş adamı Aslan beyden yaptıklarının hesabını sormak, onlardan çalınan geleceği geri almak için yıllarca plan yapar. Planını hayata geçirdiğinde karşısında düşmanının zeki ve güçlü kızı Çiçek'le karşılaşır. Kimin kimi Tuzak'a düşüreceği büyük bir bilmeceye dönüşecektir.

Tuzak oyuncu kadrosunda Akın Akınözü, Bensu Soral, Talat Bulut, Rıza Kocaoğlu dışında Yağız Can Konyalı, İlayda Çevik, Onur Durmaz. Naz Göktan, Eylül Su Sapan, Emir Benderlioğlu, Gamze Süner Atay, Lesli Karavil ve İbrahim Şahin gibi oyuncular da rol almaktadır.

 


Tuzak 22. Bölüm Özeti


TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Tuzak 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 31 Mart 2023, Cuma akşamı yayınlanacak. Tuzak yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Eylem Canpolat tarafından kaleme alınan, Akın Akınözü,Bensu Soral,Talat Bulut,Rıza Kocaoğlu,Onur Durmaz,İlayda Çevik,Yağız Can Konyalı,Naz Göktan,Eylül Su Sapan,Emir Benderlioğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Tuzak dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Tuzak Oyuncuları

Talat Bulut
Talat Bulut
Atıf Emir Benderlioğlu
Atıf Emir Benderlioğlu
Rıza Kocaoğlu
Rıza Kocaoğlu