Tutsak 2017 Fragmanı

Kanal D tarafından ekranlara gelen Tutsak dizisi 1441 Productions imzası taşırken, dizinin yapımcılığını İrfan Şahin üstlenmiştir. Yönetmen koltuğuna Serhan Şahin'in oturduğu dizinin senaryosunu Gamze Arslan, Volkan Yazıcı ve Hasan Cömert kaleme almıştır. Başrollerini Caner Şahin, Gülper Özdemir ve Pamir Pekin'in paylaştığı dizi de Ayda Aksel, Özcan Varaylı, Seray Gözler, Çağdaş Tekin, Güneş Emir, Yağmur Özbasmacı Mermer, Ceyda Kasabalı, Murat Balcı ve Mehmet Gürhan gibi birbirinden deneyimli oyuncular yer almaktadır. 2017 yılında seyirciye sunulan Tutsak dizisi, reytinglerin düşük olması gerekçesiyle 9. bölümünde final yapmıştır.

Tutsak dizisi, genç ve güzel bir kız olan Elif'in yaşadığı tutsak hayatını konu edinmektedir. Elif, hayata pozitif bakan, masum, neşeli bir kızdır. Ailesinin ölümünün ardından kimsesiz kalan Elif'i; amcasının kendinden yaşça büyük bir adamla evlendirmesiyle onun için "tutsak" hayatı başlamış olur. Kocası Sadullah, Elif'in evden dışarı çıkmasına asla izin vermezken günleri evde geçer. Kendisini zorla orada tutan kocasının bir anda ortadan kaybolması Elif'i bilinmeze doğru sürükler. Çünkü zaten yabancı olduğu yerde artık yapayalnız kalmıştır. Şoför Bahadır'ın bu hayattan kurtarmak için ona yardım etmek istemesi; ailenin büyük oğlu Kenan'ın ona ilgi duyması Elif'in daha çok göze batmasına neden olur. Artık konakta çalışmaya başlayan Elif, farkında olmadan sırlarla dolu bir hayata da adımını atmıştır.

Tutsak dizisi Karakterleri

Elif Ersöz(Gülper Özdemir): Amcası tarafından istenmediği bir evliğe tabi tutulan Elif, güçlü ve cesur bir genç kızdır. Yaşadığı tüm zorluklara rağmen asla pes etmemiş, aksine kendince yaşayabilmek, özgür ve mutlu olmak adına mücadele etmiştir. Yaşadığı tutsak hayatından kurtulabilmek için her şeyi denemiştir. Fakat gün yüzüne çıkmaya çalışan gerçekler ve yalanlarla dolu olan o konaktan çıkmak sanıldığı kadar kolay değildir.

Bahadır Akıncı(Caner Şahin): Gürhan konağında soför olarak çalışan Bahadır Elif'e aşıktır. Onu esir olduğu bu hayattan kurtarmak ister. Ona bir yardım eli uzatır.

Kenan Gürhan(Pamir Pekin): Varlıklı bir ailenin çocuğu olan Kenan, Gürhan ailesinin varisidir. Sert mizaçlı, ne hissettiği anlaşılamayan, ruhsuz bir karakterdir. Elif'e aşık olmuştur fakat bunun doğru olmadığını düşündüğü için duygularına hakim olmaya çalışır. Bu sebeple sık sık kendi ile çelişir. Gürhan ailesinin sonu olmayan sırları, yalanlar içinde kurulan hayatlar onu bir noktadan sonra pimi çekilmek üzere olan bir bombaya çevirir. Amacı Gürhan ailesinin sonu olmaktır.

Tutsak 2017 Oyuncuları

Tutsak 2017 . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
İrfan Şahin
Yapım
2017 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Tutsak 2017 Son Bölüm Fragmanı

1 2 »