Tozluyaka 23. Bölüm Fragmanı

Tozluyaka 23. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Semih Bağcı
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
04 Aralık Pazar
Oyuncular
Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahvaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Özgür Foster, Ahmet Haktan Zavlak

Bu fragman 335 kez izlendi.

Tozluyaka Konusu

Tozlu Yaka, NTC Medya'nın Fox TV için hazırladığı gençlik türündeki televizyon dizisidir. Başrollerini Nilsu Berfin Aktaş ve Burak Dakak'ın üstlendiiği dizinin yönetmenliğini Semih Bağcı üstlenirken senaryosunu Yekta Torun kaleme almaktadır.

Tozlu Yaka konusu bir lisede geçiyor. Farklı dünyalara ait gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını kaybetmeme hikayeleri konu alınmakta. 

Fragmanı yayınlanan Tozlu Yaka dizisi şehrin Tozlu Yaka adlı bir semtinin fakir mahallesinden dört gencin, zengin çocukların okuduğu bir kolejde eğitime başlayacağı, ancak kolejdeki zengin aile çocuklarından bir grup, Tozluyaka'dan gelen diğer grubun azılı düşmanı olacağı ve onları okuldan göndermek için elinden geleni yapacağı zengin fakir çatışmasını konu ediniyor. Aralarında yaşanan sorunların çözümü ise aşkta bitiyor.

Tozlu Yaka oyuncu kadrosu genç ve deneyimli isimlerden oluşuyor. Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar gibi da rol alırken diğer isimler ise şu şekilde; Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahvaoğlu, Serra Pirinç, Durukan Çelikkaya, Çağla Şimşek, Oğulcan Arman Uslu, Can Bartu Aslan, Ahmet Haktan Zavlak ve Özgür Foster yer alıyor.

Tozlu Yaka'nın çekimleri İstanbul'da yapılıyor. Okul çekimlerinde ise Sancak Tepe'de yer alan Özel Küçük Prens okulu kullanılmaktadır.

 


Tozluyaka 23. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Tozluyaka 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 04 Aralık 2022, Pazar akşamı yayınlanacak. Tozluyaka yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yekta Torun tarafından kaleme alınan, Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahvaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Özgür Foster,Ahmet Haktan Zavlak gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Tozluyaka dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Tozluyaka Oyuncuları

Dolunay Soysert
Dolunay Soysert
Çağla Şimşek
Çağla Şimşek
Emre Kınay
Emre Kınay
Durukan Çelikkaya
Durukan Çelikkaya
Tayanç Ayaydın
Tayanç Ayaydın