Tövbeler Tövbesi Fragmanı

2011 yılında ekranlara gelmeye başlayan Tövbeler Tövbesi dizisi, yayınlandığı tarihlerde Atv kanalının büyük ilgi toplayan dizisi olmuştur. Limon Yapım'ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Aydın Bulut ve Taner Akvardar paylaşmıştır. Başrollerinde Keremcem, Sarp Levendoğlu ve Tuğba Ünsal gibi başarılı isimler yer almıştır. Toplamda 37 bölümü bulunan dizi, daha sonra yayından kaldırılmıştır.

Tövbeler Tövbesi dizisi, her ne kadar yokluk içinde geçinmeye çalışsalarda yüzlerindeki gülümsemeyi hiç eksik etmeyen Garipler Mahallesi'ni anlatmaktadır. Mahallesindeki gece kulübünde garsonluk yapan Mahir, nişanlısı Fidan ile evlilik planları kurmaktadır. Ancak çalıştığı kulüpten kovulan Mahir'in tüm planları suya düşecektir. Mahir'in işten çıkarılması hem aile içerisinde maddi sıkıntılara neden olacak, hemde nişanlısını kaybetmekten korkacaktır. Mahir bir gün eski patronunun kızı Pelin'i ölümden kurtaracak ve babasının gözüne girecektir. Pelin ise Mahir'e aşık olacaktır. Peki Mahir, aşık olduğu nişanlısı Fidan'ı mı seçecek? Yoksa onu seven Pelin'i seçerek hayatlarının kurtulmasını mı sağlayacak?

2011 yılının başarılı dizisi Tövbeler Tövbesi oyuncuları arasında, Cemal Toktaş, Fulya Zenginer, Fulya Zenginer, Tuba Ünsal, Füsun Demirel, Rıza Akın, Cihat Tamer, Bedia Ener, Keremcem Dürük, Ahmet Kaynak, Ruhsar Öcal, Gözde Mutluer, Aziz Özuysal, İnci Şen, Pınar Dikici gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Tövbeler Tövbesi Dizisi Karakterleri

Mahir (Cemal Toktaş); Cemal Toktaş'ın canlandırdığı Mahir karakteri, 28 yaşında, esmer ve uzun boylu, sinirlendiği zaman gözü hiçbirşey bir delikanlıdır. Akdağ ailesinin en büyük çocukları olan Mahir, mahalledeki gece kulübünde garsonluk yapmaktadır. Bir türlü babasının gözüne giremeyen Mahir, ailesi için yanlış seçimler yapacaktır. 

Fidan (Fulya Zenginer); Fidan, Mahir'in nişanlısıdır. Onu çok sever ancak Mahir'in işten çıkarılmasıyla evlilik hayalleri suya düşer.

Pelin (Tuba Ünsal); Pelin, Mahir'in çalıştığı gece kulübünün sahibinin kızıdır. Tam intihar edecekken Mahir onu kurtarır. Mahir'e aşık olan Pelin onunla evlenmekiçin araya babasını sokar.

Zahide (Füsun Demirel); Mahir'in annesi. Bahtiyar, Sabriye, Songül adlarında üç tane daha çocuğu vardır.

Hasan (Rıza Akın); Mahir'in babası. Mahir'in her girdiğiişten kovulmasına takmış bir kişiliktir. Mahir, ağzıyla kuş tutsa babası Hasan'a yaranamaz.

Tövbeler Tövbesi Oyuncuları

Tövbeler Tövbesi . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hayri Aslan
Yapım
2011 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Tövbeler Tövbesi Son Bölüm Fragmanı

1