Tövbeler Olsun 2. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 1 oy verildi

Tövbeler Olsun 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Serdar Akar
Yapım
2020 / Türkiye
Vizyon Tarihi
16 Ağustos Pazar
Oyuncular
Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Merve Erdoğan, Mert Carim, Naz Çağla Irmak, Seda Akman, Ünal Silver, Sercan Badur

Bu fragman 2.239 kez izlendi.

Tövbeler Olsun Konusu

TRT1'in sevilen dizilerinden biri olmaya aday, aile sıcaklığını her zerresinde hissettiren dizisi Tövbeler olsun sağlam kadrosu ile 9 Ağustos Pazar akşamı seyirci ile buluşuyor. Yapımcılığını Mustafa Fener'in yaptığı dizinin yönetmenliğini Serdar Akar üstlernirken, dizinin senaryosu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan'ın kaleminden çıkıyor.  Başrollerini Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil,Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Pinti ve katı bir adam olarak nitelendirilen Horanta Holding'in sahibi aynı zamanda mücevher tasarımcısı olan Namzet Horanta ile Eski Ortağı aynı zamanda düşmanı olan Osman Necipli'nin ezeli rekabeti ve ardından Namzet Horanta'nın cömert olma yolunda verdiği eşsiz mücadele anlatılıyor. Namzet bey bu değişimi gösterirken Hatme Çiçeğim diyerek hitap ettiği gözünden sakındığı eşi Latife Horanta ve evlatları Buğra, Sinan ve Nazmiye bu durumdan şüphelenirler. Olaylar peşi sıra gelirken izleyenleri kahkalara boğacak sıcacık bir aile dizisi her pazar TRT1 ekranlarında olacak. 

TÖVBELER OLSUN OYUNCU KADROSU

Namzet Horanta ( Güven Kıraç):  Kayserili, mücevher tasarımcısı ve aynı zamanda kendi soyadını taşıyan Horanta Holding'in sahibidir.  İlk eşi Ayşe'ye aşırı cimri, pinti bir hayat yaşatınca eşi genç yaşta ebediyete uğurlanmış, şimdilerde genç ve bakımlı Hatme Çiçeğim dediği eşi Latife ile evlidir. Latife için Zengin kocadır. 3 tane evladı vardır. Sinan, Buğra ve Nazmiye. Ezeli düşmanı ise eski dostu, eski ortağı Osman Neciplidir. 

Latife Horanta ( İpek Tuzcuoğlu):  Namzet Horantanın 25 yıllık eşidir. Halen genç ve güzel duran Latife hanım oldukça otoriter evdeki son sözleri söyleyen kişidir.  Eşi Namzet ile bir oğlu vardı. gözbebeği Buğrası. Diğer iki çocuğu sinan ve Nazmiye Namzet'in ilk eşi Ayşe hanımdan olan evlatlarıdır. Latife Namzet'in cimrilikten cömertliğe giden davranışlarını anlamlandıramaz. 

Osman Necipli (Erkan Can):  Eskiden Namzet beyin ortağı iken aralarında çıkan büyük tartışma onları birbiirinden ayırır. Osman bey takı tasarımcısı üstelik yeteneğı azımsanamayacak kadar büyüktür. Ortaklıkları bitince şimdilerde İstanbul Beykoz'da kendine ait bir kuyumxu dükkanı işletir. 


Tövbeler Olsun 2. Bölüm Özeti


Tövbeler Olsun, yeni bölümü ile 16 Ağustos Pazar 2020 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Tövbeler Olsun Görüntüler

Tövbeler Olsun Oyuncuları

Erkan Can
Erkan Can
Seda Akman
Seda Akman
İpek Tuzcuoğlu
İpek Tuzcuoğlu
Merve Erdoğan
Merve Erdoğan
Ünal Silver
Ünal Silver
Güven Kıraç
Güven Kıraç
Sercan Badur
Sercan Badur
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Hercai 40. Bölüm Hercai40. Bölüm puan 5
914 kez izlendi.
Arka Sokaklar 558. Bölüm Arka Sokaklar558. Bölüm puan 5
220 kez izlendi.
Kırmızı Oda 4. Bölüm Kırmızı Oda4. Bölüm puan 5
624 kez izlendi.
Babil 13. Bölüm Babil13. Bölüm puan 5
451 kez izlendi.
Bay Yanlıs 13. Bölüm Bay Yanlıs13. Bölüm puan 3
646 kez izlendi.
Yeni Hayat 4. Bölüm Yeni Hayat4. Bölüm puan 5
1.304 kez izlendi.
Mucize Doktor  30. Bölüm Mucize Doktor 30. Bölüm puan 5
1.519 kez izlendi.
Kimsesizler 1. Bölüm Kimsesizler1. Bölüm puan 5
1.508 kez izlendi.
Benim Adım Melek 32. Bölüm Benim Adım Melek32. Bölüm puan 5
2.116 kez izlendi.
Sen Çal Kapımı 11. Bölüm Sen Çal Kapımı11. Bölüm puan 3
3.078 kez izlendi.