Tövbeler Olsun 12. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Tövbeler Olsun 12. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Serdar Akar
Yapım
2020 / Türkiye
Vizyon Tarihi
01 Kasım Pazar
Oyuncular
Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Merve Erdoğan, Mert Carim, Naz Çağla Irmak, Seda Akman, Ünal Silver, Sercan Badur

Bu fragman 616 kez izlendi.

Tövbeler Olsun Konusu

TRT1'in sevilen dizilerinden biri olmaya aday, aile sıcaklığını her zerresinde hissettiren dizisi Tövbeler olsun sağlam kadrosu ile 9 Ağustos Pazar akşamı seyirci ile buluşuyor. Yapımcılığını Mustafa Fener'in yaptığı dizinin yönetmenliğini Serdar Akar üstlernirken, dizinin senaryosu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan'ın kaleminden çıkıyor.  Başrollerini Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil,Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Pinti ve katı bir adam olarak nitelendirilen Horanta Holding'in sahibi aynı zamanda mücevher tasarımcısı olan Namzet Horanta ile Eski Ortağı aynı zamanda düşmanı olan Osman Necipli'nin ezeli rekabeti ve ardından Namzet Horanta'nın cömert olma yolunda verdiği eşsiz mücadele anlatılıyor. Namzet bey bu değişimi gösterirken Hatme Çiçeğim diyerek hitap ettiği gözünden sakındığı eşi Latife Horanta ve evlatları Buğra, Sinan ve Nazmiye bu durumdan şüphelenirler. Olaylar peşi sıra gelirken izleyenleri kahkalara boğacak sıcacık bir aile dizisi her pazar TRT1 ekranlarında olacak. 

TÖVBELER OLSUN OYUNCU KADROSU

Namzet Horanta ( Güven Kıraç):  Kayserili, mücevher tasarımcısı ve aynı zamanda kendi soyadını taşıyan Horanta Holding'in sahibidir.  İlk eşi Ayşe'ye aşırı cimri, pinti bir hayat yaşatınca eşi genç yaşta ebediyete uğurlanmış, şimdilerde genç ve bakımlı Hatme Çiçeğim dediği eşi Latife ile evlidir. Latife için Zengin kocadır. 3 tane evladı vardır. Sinan, Buğra ve Nazmiye. Ezeli düşmanı ise eski dostu, eski ortağı Osman Neciplidir. 

Latife Horanta ( İpek Tuzcuoğlu):  Namzet Horantanın 25 yıllık eşidir. Halen genç ve güzel duran Latife hanım oldukça otoriter evdeki son sözleri söyleyen kişidir.  Eşi Namzet ile bir oğlu vardı. gözbebeği Buğrası. Diğer iki çocuğu sinan ve Nazmiye Namzet'in ilk eşi Ayşe hanımdan olan evlatlarıdır. Latife Namzet'in cimrilikten cömertliğe giden davranışlarını anlamlandıramaz. 

Osman Necipli (Erkan Can):  Eskiden Namzet beyin ortağı iken aralarında çıkan büyük tartışma onları birbiirinden ayırır. Osman bey takı tasarımcısı üstelik yeteneğı azımsanamayacak kadar büyüktür. Ortaklıkları bitince şimdilerde İstanbul Beykoz'da kendine ait bir kuyumxu dükkanı işletir. 


Tövbeler Olsun 12. Bölüm Özeti


Tövbeler Olsun, yeni bölümü ile 01 Kasım Pazar 2020 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Tövbeler Olsun Görüntüler

Tövbeler Olsun Oyuncuları

Erkan Can
Erkan Can
Seda Akman
Seda Akman
İpek Tuzcuoğlu
İpek Tuzcuoğlu
Merve Erdoğan
Merve Erdoğan
Ünal Silver
Ünal Silver
Güven Kıraç
Güven Kıraç
Sercan Badur
Sercan Badur
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Mucize Doktor  41. Bölüm Mucize Doktor 41. Bölüm puan 5
518 kez izlendi.
Arıza 13. Bölüm Arıza13. Bölüm puan 3.67
443 kez izlendi.
Kalk Gidelim 132. Bölüm Kalk Gidelim132. Bölüm puan 3
172 kez izlendi.
Sol Yanım 3. Bölüm Sol Yanım3. Bölüm puan 5
630 kez izlendi.
Baraj 17. Bölüm Baraj17. Bölüm puan 3
391 kez izlendi.
Kuruluş Osman 37. Bölüm Kuruluş Osman37. Bölüm puan 4.67
1.783 kez izlendi.
Benim Adım Melek 43. Bölüm Benim Adım Melek43. Bölüm puan 4
1.730 kez izlendi.
Doğduğun Ev Kaderindir 23. Bölüm Doğduğun Ev Kaderindir23. Bölüm puan 5
3.359 kez izlendi.
Kırmızı Oda 14. Bölüm Kırmızı Oda14. Bölüm puan 5
1.822 kez izlendi.
Hercai 50. Bölüm Hercai50. Bölüm puan 5
2.010 kez izlendi.