Tetikçinin Oğlu 8. Bölüm Fragmanı

Tetikçinin Oğlu 8. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yağız Alp Akaydın, Emre Aybek
Yapım
2023 / Türkiye
Yayın Tarihi
13 Haziran Salı
Oyuncular
Timuçin Esen, Şevket Çoruh, Genco Özak, Serhat Kılıç, Sezin Akbaşoğulları

Bu fragman 2.803 kez izlendi.

Tetikçinin Oğlu Konusu

03 Medya ve Same Film tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizilerden Tetikçinin Oğlu dram - gerilim ve aksiyon türünde ele alınıyor. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın yer aldığı ve senaryosunu aynı zamanda Çukur gibi efsane bir yapımın hikayesini de kaleme alan Gökhan Horzum'un yazdığı Tetikçinin Oğlu'nun yapımcılığını Saner Ayar ve Ömer Durak yapmaktadır. Çekimleri Muğla'nın Bodrum ilçesinde ve çevresinde yapılan dizi Fox Tv'nin iddialı ve reyting beklediği yapımlar arasında yer almaktadır. Kadrosunda Timuçin Esen, Şevket Çoruh ve Serhat Kılıç gibi usta oyuncunun yer aldığı dizi 2023 sezonu için hazırlanmaktadır. 

Tetikçinin Oğlu Dizisi Konusu Nedir?

Same Film ve 03 Medya tarafından hazırlanan yeni dizi Tetikçinin Oğlu Fox Tv için hazırlanmaktadır. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu dizinin yayınlanan fragmanı seyirci tarafından heyecanla karşılanmış ve çok beğenilmiştir. Uzun bir aradan sonra Arka Sokaklar dışında başka bir diziyle televizyon seyircisi karşısına çıkan Şevket Çoruh diizde bir mafya lideri olan İskender'e hayat vermektedir. Mafya hikayesini konu olarak belirleyen dizi aynı zamanda aksiyon - macera türünde ele alınmaktadır. Dizide yer alan İskender (Şevket Çoruh) ve Korkmaz (Timuçin Esen) iki eski ve iyi arkadaştırlar. Dostlukları dillere destan olan İskender ve Korkmaz, oğulları yüzünden karşı karşıya gelirler. Bir mafya babası olan ve aynı zamanda Diyarbakırlı bir iş insanı olan İskender oldukça renkli bir karakterdir ve oğlu Yiğit'i çok sevmektedir. Ancak Yiğit kazara öldürülür. İskender'in oğlunu öldüren ise uzun yıllardır kayıp olan Korkmaz'ın oğlu Erkan'dır. Ancak İskender ve Korkmaz bunu bilmemektedirler ve İskender Korkmaz'dan oğlunun katilini bulmasını ister. Bu durum iki eski dostu karşı karşıya getirir.

Tetikçinin Oğlu Dizisi Oyuncuları Kimler?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve Muğla'da çekilen yeni dizi Tetikçinin Oğlu birbirinden ünlü oyunculardan oluşan kadrosuyla dikkatleri çekiyor. Dizinin hikayesinde yer alan isimler arasında

Timuçin Esen (Korkmaz)

Şevket Çoruh (İskender)

Serkan Kılıç (Esat)

Sezin Akbaşoğulları (Huri)

Genco Özak (Metin)

Bahar Şahin (Sibel)

Esra Kızıldoğan (Nursel)

Aybike Turan (Kiraz)

Baran Can Eraslan (Yunus)

Hilmi Cem İntepe (Yiğit - Konuk Oyuncu) ve

Nükhet Duru (Ayla - Konuk Oyuncu) yer almaktadır.


Tetikçinin Oğlu 8. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Tetikçinin Oğlu 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 13 Haziran 2023, Salı akşamı yayınlanacak. Tetikçinin Oğlu yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Gökhan Horzum tarafından kaleme alınan, Timuçin Esen, Şevket Çoruh, Genco Özak, Serhat Kılıç,Sezin Akbaşoğulları gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Tetikçinin Oğlu dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Tetikçinin Oğlu Oyuncuları

Şevket Çoruh
Şevket Çoruh
Serhat Kılıç
Serhat Kılıç
Sezin Akbaşoğulları
Sezin Akbaşoğulları
Timuçin Esen
Timuçin Esen