Teşkilat 10. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 10. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yağız Alp Akaydın
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
09 Mayıs Pazar
Oyuncular
Mesut Akusta, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant, Atılay Uluışık.

Bu fragman 1.717 kez izlendi.

Teşkilat Konusu

Başrolleri Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal Yurtçu'nun paylaştığı TIMS&B Productions imzalı TRT 1 dizisi Teşkilat ilk bölümüyle 7 Mart Pazar 2021 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

"Devlet sırrı namustur" sloganıyla büyük merak uyandıran dizide Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) faaliyetleri televizyon tarihinde ilk kez ekrana aktarılacak. Dizide MİT'in görevlerde kullandığı İHA/SİHA gibi teknolojilere de yer verilecek. Gerçek yaşanmış olaylar dizide işlenirken kötü adamların kim olduğu en merak edilen konular arasında yer alacak. Ankara'da kurulan dev platoda çekimleri gerçekleşen dizinin konusu ise şöyle; Ülkesi için hayatlarından vazgeçen gizli kahramanların hayatını konu alan dizide Ankara'da bulunan SİHA (İnsansız hava aracı) fabrikasına düzenlenen terör eyleminin ardından saldırının yabancı istihbarat servisleri tarafından gerçekleştirildiği ortaya çıkar. Bu gelişmenin ardından MİT hızla gizli bir ekip kurar ve saldırının arkasındaki güçleri ortadan kaldırmak için görev verir.

Yapımı Timur Savcı ve Burak Sağyaşar tarafından üstlenilen dizinin başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin gibi başarılı oyuncular yer alıyor.


Teşkilat 10. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Teşkilat 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 09 Mayıs 2021, Pazar akşamı yayınlanacak. Teşkilat yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Mesut Akusta, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant ,Atılay Uluışık. gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Teşkilat dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Teşkilat Oyuncuları

Mesut Akusta
Mesut Akusta
Tuncer Salman
Tuncer Salman
Çağlar Ertuğrul
Çağlar Ertuğrul
Deniz Baysal
Deniz Baysal
Ezgi Şenler
Ezgi Şenler
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kırmızı Oda 37. Bölüm Kırmızı Oda37. Bölüm
 
550 kez izlendi.
Mucize Doktor  62. Bölüm Mucize Doktor 62. Bölüm
 
409 kez izlendi.
Kefaret 26. Bölüm Kefaret26. Bölüm
 
1.004 kez izlendi.
Sadakatsiz 29. Bölüm Sadakatsiz29. Bölüm
 
1.455 kez izlendi.
Kardeşlerim 13. Bölüm Kardeşlerim13. Bölüm
 
2.107 kez izlendi.
Bir Zamanlar Çukurova 96. Bölüm Bir Zamanlar Çukurova96. Bölüm
 
1.930 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 33. Bölüm Masumlar Apartmanı33. Bölüm
 
1.465 kez izlendi.
Akıncı 20. Bölüm Akıncı20. Bölüm
 
1.095 kez izlendi.