Tatlı Küçük Yalancılar Fragmanı

American ABC Family kanalında Pretty Little Liars adında yayınlanan bir dizinin uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin yönetmenliğini Cem Karcı yapmaktadır. Yayıncılığını Star Tv nin yaptığı dizinin yapımını 03 Medya Turkey yapmaktadır. İlk olarak 30 Haziran 2015 tarihinde seyirci ile buluşan dizinin yapımcılığını Saner Ayar ve Onur Güvenatam üstlenmektedir. Ayrıca dizinin senaryosunu ise Elif Usman Ergüden kaleme almaktadır. Oyuncu kadrosunda  Bensu Soral, Beste Kökdemir, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz, Alperen Duymaz ve Büşra Develi gibi birbirinden başarılı ve usta oyuncuları barındırmaktadır. Toplamda 13 bölüm seyirci karşısında olan dizi reytinglerinin düşük olması gerekçesi ile final bölümü ile ekranlara veda etmiştir.

Tatlı Küçük Yalancılar Dizisinin Konusu 

Hiçbir sır elbet ki sonsuza kadar sır olarak kalmayacaktır. Tüm gerçekler sadece zamanı geldiğinde açığa kavuşmayı beklemektedir. Aslı, Hande, Selin, Ebru ve Açelya birbirini çok seven ve çok iyi anlaşan birer yakın arkadaştırlar. Aralarına hiç kimse ve hiçbir şeyin girmesine müsaade etmezler. Bir gece hep beraber anlaşarak eğlenmeye karar vermişlerdir. Felekten bir gece geçiren kızlar çok mutludurlar. Fakat gecenin sonu beklenmedik şekilde bir felaket ile sonuçlanacaktır. Nasıl olduğu anlaşılamaz bir şekilde Açelya o gece ortadan kaybolmuştur. Bu kaybolmanın ardından kızlar büyük bir şoka uğrarlar öyle ki o olaydan sonra kimse birbiri ile görüşmemeye başlar. Birbirlerinden uzaklaşmışlardır. Aradan bir yıl geçmesinin ardından kızların her biri gizemli mesajlar almaya başlamıştır. Mesajlar Açelya ile alakalı ve yalnızca onun bileceği türden konuşmaları içermektedir. Bu olayın ardından kızlar tekrar bir araya gelmişler ve bu işin sırrını çözmek için kafa kafaya vermişlerdir. Ve onlara mesaj atan namı diğer 'A' yı bulmaya çalışacaklardır.

Tatlı Küçük Yalancılar Dizisinin Karakterleri

Aslı (Bensu Soral): Genç ve güzel bir kız olan Aslı her daim ağırbaşlı ve sakin bir karakterdir. OLaylar karşısında analiz yeteneği oldukça gelişmiştir. Aynı zamanada da her zaman şık ve bakımlıdır.

Eren (Şükrü Özyıldız): Yakışıklı ve karizmatik olan Eren havalı bir karakterdir. Dizi de Aslının öğretmeni olarak oynamaktadır. Aralarında tutkulu ve gizli bir aşk yaşamaktadırlar.

Tatlı Küçük Yalancılar Oyuncuları

Tatlı Küçük Yalancılar . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cem Karcı
Yapım
2015 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Tatlı Küçük Yalancılar Son Bölüm Fragmanı

1 2 »