Tatlı İntikam Fragmanı

Bir D Yapım dizisi olan Tatlı İntikam, Kanal D'den ekranlara gelmiştir. Yönetmen Barış Erçetin'in yönettiği filmin senaryosunu Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Yasemin Özek, Leyla Uslu Oter yazmıştır. Tatlı İntikam'ın başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Ardıç, Hazal Türesan, Çağrı Çıtanak, Zeyno Günenç ve Ayşenil Şamlıoğlu yer almıştır.

Tatlı İntikam konusu

Uzun uğraşlar sonucu hayatının aşkını bulduğunu düşünen Pelin soluğu nikah masasında alır. Tabi durum hiç de Pelin'in düşündüğü gibi değildir. Mustabel damat Tolga, Pelin ile evlenmenin yanlış bir karar olduğuna belli ki nikah günü karar vermiştir. Ortada kala kalan Pelin, kısmetinin kapalı olduğuna inanır. Buna neden olan şeyin de geçmişte haksızlık ettiği birisi olduğunu düşünür. Soluğu üniversite yıllarında kendisinden hoşlanan Tankut'un yanında alır. Niyeti ondan özür dilemektir. Ama karşısındaki adam beklediği adamdan çok daha farklıdır. Bu da durumun oldukça farklı yerlere gitmesine neden olacaktır. Öte yandan Tankut, bu durumu geçmişin intikamını tatlı tatlı alabileceği bir fırsat olarak değerlendirecektir.

Leyla Lydia Tuğutlu - Pelin

Pelin bir diyetisyendir. Gönül işlerinden istediğini bulamayan bir kız olan Pelin, anne ve babasını gözbebeğidir. Ailenin tek çocuğu olması el bebek gül bebek büyütülmesine neden olmuştur. Beklediği aşkı bir türlü bulamamasının sebebini geçmişinde arayacaktır.

Furkan Ardıç - Sinan / Tankut

Sinan bir restoran işletmektedir. Pelin ile beraber tıp fakultesini kazanan Sinan, eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalır. Bunun nedeni bir kız tarafından gururunun kırılmasıdır. Yurtdışına çıkıp çok daha farklı bir alana yönelen Sinan'ın ülkeye dönüşü muhteşem olur. Yıllar önceki Sinan'dan çok daha farklı bir insandır artık.

Hazal Türesan - Başak

Başak bir dermatologdur. Pelin ile olan dostlukları üniversite yıllarına kadar dayanmaktadır. Yalnızlıktan bezen Başak, hayatını birleştirebileceği birisini istemektedir. Ancak bu durumu dışarıya göstermekten imtina eder. 

Çağrı Çıtanak - Bülent

Sinan'ın hayatında güvediği bir dostu varsa o kişi Bülent'tir. İkili restoranı birlikte işletmektedir. Bülent kadınlara hayli düşkün bir adamdır. Sinan, Bülent'in kadınlara olan düşkünlüğünü işine de göstermesini istemektedir.

Zeyno Günenç - Süheyla

Pelin'in annesi olan Süheyla hanım hayli zor bir kadındır. Yetiştirilmesi sebebiyle burnu havada bir yapısı vardır. Eşiyle olan evlilikleri anlaşmazlıklar nedeniyle çıkan tartışmalar yüzünden sona ermiştir. Bazen kocasına olan sevgisi depreşiyor.

Ayşenil Şamlıoğlu - Meliha

Anaç bir kadın olan Meliha hanım, Sinan'ın annesidir. Oğlunun okulu bırakmasına neden olan kıza inanılmaz derecede kin beslemektedir ama kim olduğunu bilmemektedir. En büyük hayali oğlunu Ceyda ile ile evlendirmektir.

Tatlı İntikam Oyuncuları

Tatlı İntikam . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Barış Erçetin
Yapım
2016 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Tatlı İntikam Son Bölüm Fragmanı

1 2 »