Tatar Ramazan 21. Bölüm Fragmanı

Tatar Ramazan 21. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cevdet Mercan
Yapım
2013 / Türkiye
Yayın Tarihi
08 Aralık Pazar
Oyuncular
Bülent İnal, Burak Yamantürk, Türkan Yılmaz, Ahmet Mekin, Tugay Mercan, Taner Ölmez, Görkem Arslan, Umut Karadağ, Şebnem Hassanisoughi, Osman Soykut, Özge Özpirinçci, Burcu Kara

Bu fragman 4.981 kez izlendi.

Tatar Ramazan Konusu

Tatar Ramazan, Adaletin bu dünya araması gerektiğini düşünen bir adamın hikayesinin anlatmakta. Yapımcılığını Melih Gülgen'in üstlendiği Tatar Ramazan dizisinin yönetmen koltuğunda da Melih Gülgen oturmakta. Senaryosunda Safa Önal ve Kerim Korcan'ın yer aldığı Tatar Ramazan dizisinin çekimleri Mersin ilinin Tarsus ilçesinde yapılmaktadır. İlk olarak 2013 yılında ekranlara gelmeye başlayan Tatar Ramazan, 2014 yılında ekranlara veda etmek zorunda kalmıştır. Bülent İnal gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı proje toplamda 26 bölümden oluşmaktadır. 

4 yıl önce Abidin Ağa'nın oğlunu öldüren Tatar Ramazan, mahkeme tarafından tutuklanmaktadır. Hapis cezası biten Tatar Ramazan çıktıktan sonra Abidin Ağa'nın oğlu tarafından rahat bırakılmaz. Necmi ve Hamdi tarafından yaralanan Tatar Ramazan, Hamdi'yi öldürür. 11 yıl daha hapis cezası alan Tatar Ramazan, hapishanede sevilen bir kişi olur. Hapishanedeki haksızlıklara karşı savunmaya geçen Tatar Ramazan, orada da birisini öldürerek başını belaya sokar. Türkiye'de iyice tanınmaya başlayan Tatar Ramazan, adaleti bu dünya da aramak gerektiğine inanmaktadır.

Başrollerinde Bülent İnal'ın yer aldığı Tatar Ramazan dizisinin kadrosunda, Burcu Kara, Burak Yamantürk, Özge Özpirinçci, Görkem Arslan, Umut Karadağ, Şebnem Hassanisoughi, Ahmet Mekin, Osman Soykut gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Ramazan Keskin (Bülent İnal); 30 yaşlarında ki Tatar Ramazan, demircilik yapmaktadır. Yaşadığı talihsiz olaylar sonucunda uzun yıllar boyunca hapishanede kalmıştır. Yıllarca hapishanede yatmasına neden olan belediye başkanını babasına tokat attı diye öldürmüştür. Bu nedenle adaleti bu dünyada arayan adam olarak tanınmaktadır.

Ebru (Burcu Kara); 30 yaşlarındaki Ebru, Tatar Ramazan'ın kızıdır. Babasının haksız yere hapis yatmasından etkilenerek avukat olmaya karar vermiştir. Mesleğine aşık bir kadın olan Ebru, oldukça sabırlı ve çalışkan bir karakterdir.

Elmas (Burak Yamantürk); Sevda adında bir kızı olan Elmas, Tatar Ramazan'ın hep yanında olmuştur.

Alin (Özge Özpirinçci); Şarkı söylemekten çok hoşlanan Alin, geçmişten bu güne içinde biriktirdiği öfkeyle yaşamakta.

Ömer (Görkem Arslan); Mesleğine tutkuyla bağlı olan her zaman cesur olan Savcı Ömer.

Güzide (Şebnem Hassanisoughi); Ekrem'in eski metresi olan Güzide, şehirde bulunan bir kulübü işletmektedir.


Tatar Ramazan 21. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Tatar Ramazan 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 08 Aralık 2013, Pazar akşamı yayınlanacak. Tatar Ramazan yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Cevdet Mercan tarafından kaleme alınan, Bülent İnal, Burak Yamantürk, Türkan Yılmaz, Ahmet Mekin, Tugay Mercan, Taner Ölmez ,Görkem Arslan,Umut Karadağ,Şebnem Hassanisoughi,Osman Soykut,Özge Özpirinçci,Burcu Kara gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Tatar Ramazan dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Tatar Ramazan Oyuncuları

Bülent İnal kimdir?
Bülent İnal
Şebnem Hassanisoughi kimdir?
Şebnem Hassanisoughi
Tugay Mercan kimdir?
Tugay Mercan
Taner Ölmez kimdir?
Taner Ölmez
Kanbolat Görkem Arslan kimdir?
Kanbolat Görkem Arslan
Burcu Kara kimdir?
Burcu Kara
Özge Özpirinçci kimdir?
Özge Özpirinçci
Ahmet Mekin kimdir?
Ahmet Mekin
Burak Yamantürk
 kimdir?
Burak Yamantürk
Türkan Yılmaz kimdir?
Türkan Yılmaz
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları