Taçsız Prenses 4. Bölüm Fragmanı

Taçsız Prenses 4. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Volkan Keskin
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
31 Ocak Salı
Oyuncular
İsmail Hacıoğlu, Yağmur Tanrısevsin, Elif Kurtaran, Tolga Tekin, Feride Çetin, Mustafa Kırantepe

Bu fragman 697 kez izlendi.

Taçsız Prenses Konusu

Fox Tv ekranları için projelendirilen ve MF Yapım tarafından hazırlanan yeni dizilerden biri olan Taçsız Prenses dram türünde bir dizidir. Yönetmen koltuğunda Volkan Keskin'in yer aldığı ve Pınar Bulut ile Onur Koralp'in senaryosunu kaleme aldığı Taçsız Prenses oyuncu kadrosuyla ve konusuyla dikkatleri çekmektedir. Başrolünde son dönemin usta isimlerinden İsmail Hacıoğlu'nun yer aldığı dizide bir çocuğun iç burkan ve seyredeni de derin bir endişeye ve kedere boğan hikayesi anlatılmaktadır. Özellikle İsmail Hacıoğlu'nun bambaşka bir karakterle seyirci karşısına çıktığı yeni dizi Taçsız Prenses seyirciye bir masal alemi ve bir kaos - kötülük içinde yolculuk yaptıracaktır.

Taçsız Prenses Konusu

MF Yapım tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşmaya başlayan yeni dizi Taçsız Prenses ağır dram türünde ele alınmaktadır. Dizide bir kız çocuğunun masalsı ve ancak acı hikayesi ele alınmaktadır. Masal, annesi Şirin'den dinlediği masal ve hikayelerle büyüyen fakat kalbinden hasta olan annesinin hastaneye kaldırılması ile gerçek ve acımasız bir dünyanın içine sıkışarak zamanla her kötülüğü yapabilecek bir kız haline gelir. Masal'ın bu dramatik ve endişe verici değişiminin önüne geçmek isteyen ve Masal'a bu zorlu hayatında destek olacak kişi ise Öğretmen Evgin olacaktır. Masal, çıktığı bu hayat yolculuğunda kendi hikayesini bulmaya çalışırken aynı zamanda hikayede yer alan diğer kahramanların yarım kalan masallarını da tamamlayacaktır. Masal'ın bu tek başına sürdürdüğü kendi hikayesini bulma yolculuğunda onun en yakınında ise Öğretmen Evgin ve canı kadar çok sevdiği ve dostu olan köpeği Köfte yer alacaktır. Dizi İstanbul'un değişik ilçelerinde çekilmektedir.

Taçsız Prenses Oyuncuları

MF Yapım tarafından Fox Tv için hazırlanan dram türündeki dizi Taçsız Prenses kanalın iddialı yapımları arasında bulunmaktadır. Dizi birbirinden ünlü isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Başrolünde ünlü isim İsmail Hacıoğlu ve Yağmur Tanrısevsin'in yer aldığı dizide yer alan oyuncular arasında, İsmail Hacıoğlu (Öğretmen Evgin), Yağmur Tanrısevsin, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, Elif Kurtaran, Feride Çetin, Mustafa Kırantepe, Seda Akman, Merve Bulut ve Merve Şen yer alıyor.


Taçsız Prenses 4. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Taçsız Prenses 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 31 Ocak 2023, Salı akşamı yayınlanacak. Taçsız Prenses yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Pınar Bulut, Onur Koralp tarafından kaleme alınan, İsmail Hacıoğlu, Yağmur Tanrısevsin, Elif Kurtaran, Tolga Tekin, Feride Çetin,Mustafa Kırantepe gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Taçsız Prenses dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Taçsız Prenses Oyuncuları

Feride Çetin kimdir?
Feride Çetin
Tolga Tekin kimdir?
Tolga Tekin
Yağmur Tanrısevsin
 kimdir?
Yağmur Tanrısevsin
İsmail Hacıoğlu kimdir?
İsmail Hacıoğlu
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları