Suskunlar Fragmanı

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Suskunlar, çocuk yaşta hapse giren dört arkadaşın hayat hikayesini anlatmaktadır. Yapımcılığını Timur Savcı'nın üstlendiği Suskunlar dizisinin yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun, Çağrı Villa Lostuvallı ve Hatice Memiş gibi başarılı isimler yer almaktadır. 2012 yılının Mart ayında ilk bölümü ile ekranlara gelen Suskunlar, ilk başlarda seyirci tarafından olumlu yorumlar alsa da 2.sezonda da reytinglerin düşmesiyle birlikte 2012 yılının son aylarında final yapma kararı almıştır. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı projenin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilmiştir. Suskunlar dizisi toplamda 27 bölümden oluşmaktadır.

Çocukluk yıllarını Kuyudibi mahallesinde birlikte geçiren kardeşten öte dört arkadaş...Çocuk yaşta hapishaneye giren Ecevit, Bilal, İbrahim ve Zeki, fazlasıyla şiddet görmüşlerdir. Şiddetin yanı sıra hapishanede kaldıkları esnada tecavüze uğrayan bu dört arkadaşın zor yaşamları anlatılmaktadır. Yaşadıkları bu kötü olayları unutabilmek adına hapishaneden çıktıktan sonra bir daha görüşmeme kararı alan dört arkadaş yıllar boyunca birbirlerini görmezler. Ancak bu dört arkadaştan birisi hayatını kaybeder ve kalan üç arkadaş yeniden birlikte olurlar. Biraraya gelen üç arkadaş ve yanlarına aldıkları Ahu ile geçmişin intikamını almak isterler.

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Sarp Akkaya'nın yer aldığı Suskunlar dizisinde, Güven Murat Akpınar, Tugay Mercan, Aslı Enver, Berk Hakman, Mehmet özgür, Reha Özcan, Özge Sezince, Pelin Akil gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Suskunlar dizisi Karakterleri

Ecevit Oran (Murat Yıldırım); Arkadaş grubunun başkanı Ecevit, nasıl ki hapishane de onları yalnız bırakmadığı gibi çıktıktan sonra da intikam için onlar ile birlikte olmuştur. 

Bilal Tutkun (Sarp Akkaya); Astım hastası Bilal, hapishanede gördüğü şiddete karşı daha da öfkeli bir birey oluvermiştir.

İbrahim Kene (Güven Murat Akpınar); İbrahim Kene, büyümeye bir kişiliğe sahiptir. İbrahim Kene'nin çocuksu ruhu, intikam peşinde olmasına engel olmayacaktır.

Zeki Sinanlı (Tugay Mercan); Zeki Sinanlı, intikam almak isteyen arkdaşlardan birisi. Ancak hapishanede vurularak öldürülür. Bu da arkadaşlarının daha da öfkelenmesine neden olur.

Ahu Kumral (Aslı Enver); Ecevite'e aşık olan Ahu Kumral, intikam peşinde olan arkadaşlarına karşı yardımını esirgemeyecektir.

Suskunlar Oyuncuları

Suskunlar . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Çağrı Lostuvalı, Mehmet Çağatay Tosun, Umur Turaga
Yapım
2012 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Suskunlar Son Bölüm Fragmanı

1 2 »