Survivor All Star 2024 Fragmanı

Acun Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın sunuculuğunu yaptığı, Survivor All Star 2024, izleyicileri büyüleyici bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. 1 Ocak Pazartesi 2024 tarihinden itibaren yeni sezona merhaba diyen Survivor All Star 2024, "All Star" konseptiyle ekranlara damga vuracak. 

Mavi ve kırmızı takımlar arasındaki unutulmaz mücadele, geçmiş sezonlardan tanıdığımız yıldız yarışmacılar arasında gerçekleşecek.

Mavi takım, Merve Aydın, Nefise Karatay, Seda Ocak, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Seda Aktuğlu, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Yiğit Poyraz, Yasin Obuz, Özgür Tetik, Yunus Emre, Ogeday Girişken'den oluşurken;
Kırmızı takımda Pınar Saka, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Gizem Memiç, Aleyna Kalaycıoğlu, Berna Canbeldek, Doğukan Manço, Furkan Kızılay, Ersin Korkut, Sercan Yıldırım, Turabi, Bozok Gören, Nihat Altınkaya mücadele edecek.

Bu sezon, eleme sürecinde izleyicilere heyecan verici bir sürpriz sunuyor. Geleneksel SMS oylama sisteminden vazgeçilerek, yarışmacıların performanslarına göre belirlenecek bir eleme sistemi izleyiciyi bekliyor. Kimin eleneceği, sahadaki performansına bağlı olarak belirlenecek, bu da izleyicilere daha stratejik bir rekabet vaat ediyor. Survivor All Star 2024, adrenalin dolu anlar, çekişmeli mücadeleler ve unutulmaz anılarla dolu bir sezon olacak. Hangi yıldız yarışmacı zorlu parkurları aşacak, kim finale kadar yükselecek?

Survivor All Star 2024 Oyuncuları

Survivor All Star 2024 . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Acun Ilıcalı
Yapım
2024 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Tv8

Survivor All Star 2024 Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »