Survivor All Star 2022 102. Bölüm Fragmanı

Survivor All Star 2022 102. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Acun Ilıcalı
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
12 Mayıs Perşembe
Oyuncular
Anıl Berk Baki, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Berna Keklikler, Evrim Keklik, Gizem Kerimoğlu, Gökhan Keser, Hikmet Tuğsuz, Nisa Bölükbaşı, Ogeday Girişken, Seda Ocak, Sude Burcu, Yasin Obuz, Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Birsen Bekgöz, Çağan Atakan Arslan, Elif Gören, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım

Bu fragman 502 kez izlendi.

Survivor All Star 2022 Konusu

Survivor 2022: All Star; Tv8'de 15 Ocak 2022 tarihinde ilk bölümüyle ekrana gelen yarışma programıdır. Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği yarışmanın sunuculuğunu Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı yapmaktadır. Çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde yapılan yarışmada bu yıl Survivor tarihine damga vurmuş sevilen yarışmacılar yer alıyor.

Ünlüler ve Gönüllüler olarak iki farklı takımın mücadele edeceği yarışma programında takımlar şu şekilde oluştu.

ÜNLÜLER TAKIMI VE SURVİVOR BAŞARILARI

Adem Kılıççı: Survivor 2017 ve 2018'de yarıştı. 2 final gördü, 2018 yılında şampiyon oldu.

Aycan Yanaç: Survivor 2020'de yer aldı. Güzelliği ve karakteriyle milyonların beğenisi kazandı. Final görmeyi başaramadı.

Barış Murat Yağcı: Survivor 2020'de finale kalmayı başardı. Yarışmacı ikinci olarak tamamladı.

Batuhan Karacakaya: Survivor 2021'de ünlüler takımında yarıştı. İlk deneyiminde yarışmayı birinci olarak tamamlayamayan Batuhan bu yılın iddialı isimleri arasında yer alıyor.

Birsen Bekgöz: Survivor 2018'de gönüllüler takımında mücadele etti. Fiziği ve atletik yapısıyla dikkatleri üzerine çeken bu Bekgöz All Star'ın iddialı isimleri arasında bulunuyor.

Çağan Atakan Arslan: Nâmı diğer 'Avatar Atakan', 2016 yılında katıldığı Survivor programında şampiyonluğa ulaşmıştır.

Elif Gören: 2020 yılında katıldığı Survivor'da en güçlü kadın yarışmacılar arasında yer almıştır.

Furkan Kızılay: 2017 yılında Survivor'da mücadele eden Furkan yarışmadaki hızıyla herkesi kendine hayran bırakmayı başarmıştı. Kızılay'ın All Star performansı merakla bekleniyor.

Mert Öcal: Survivor 2020'de mücadele eden ünlü oyuncu bu yılın iddiali isimleri arasında yer alıyor.

Merve Aydın: Survivor'a üçüncü kez katılan Merve Aydın'ın, hırsı, hızı ve kıvraklığıyla All Star'da da büyük başarılara imza atması bekleniyor.

Nagihan Karadere: Survivor 2016'da beşinci, Survivor All Star 2018'de ikinci olarak yarışmayı tamamlayan Nagihan, All Star 2022'nin en iddialı isimleri arasında yer alıyor.

Sema Aydemir: Survivor 2017 ve Survivor 2018 All Star'da yarışan Türk çekiç atma sporcusu Sema Aydemir, All Star 2022'nin güçlü kadınları arasında yer alıyor.

Sercan Yıldırım: Survivor 2020'de sergilediği başarılı performansla akıllara kazınan Sercan'ın All Star 2022'de göstereceği performans merakla bekleniyor.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI VE SURVİVOR BAŞARILARI

Anıl Berk Baki: Survivor 2018'de gösterdiği başarılı performansla akıllar akazınan Anıl Berk Baki'nin şampiyonluğu bulunmuyor.

Ardahan Ukanbaş: Survivor 2020'de milyonların beğenisini kazanan Ardahan'ın şampiyonluğu bulunmuyor.

Berkan Karabulut: Survivor 2020'ye damga vuran yarışmacılardan biri olan Berkan, pozitifliği ve yüksek enerjisiyle hem seyircilerin hemde diğer yarışmacıların takdirini kazanmış All Star 2022'nin ise iddialı yarışmacı arasında yer alıyor.

Berna Keklikler: Güzellik yarışması birincliği olan Berna Keklikler daha önce Survivor 2017'de mücadele etti. Yarışmada finale kalmayı başaramayan Berna'nın All Star performansı merakla bekleniyor.

Evrim Keklik: Survivor 2020'de ettiği itirazlarla yarışmaya damga vuran Evrim, dayanıklılığıyla bu yılın favori kadın yarışmacı arasında yer almayı planlıyor.

Gizem Kerimoğlu: Survivor 2016'da Gönüllüler takımında gösterdiği performanslarla akılllara kazınan Gizem All Star'ın iddiali yarışmacı arasında yer almakta.

Gökhan Keser: Survivor 2014'te yarışmayı ikinci olarak tamamlayan Gökhan Keser Survivor All Star'ın iddialı yarışmacıları arasında yer alıyor.

Hikmet Tuğsuz: Survivor 2019'da Türkiye-Yunanistan yarışmasında performansıyla beğenileri toplayan Hikmet talihsiz bir sakatlık sonrası yarışmadan çekilmek zorunda kalmıştı. Hikmet'in All Star performansı merakla bekleniyor.

Nisa Bölükbaşı: Survivor 2020'de mücadele eden, sevimliliği ve pozitif enerjisiyle beğenileri kazanan Nisa All Star 2022'nin iddialı isimleri arasında gösteriliyor.

Ogeday Girişken: İlk defa katıldığı Survivor 2017'yi şampiyon olarak tamamlayan Ogeday Girişken, 2022'nin en iddialı erkek yarışmacıları arasında gösteriliyor.

Seda Ocak: Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan'da yer aldı. Hırsı ve hızıyla bilinen Seda, All Star 2022'nin güçlü kadın yarışmacıları arasında yer almakta.

Sude Burcu: Survivor 2019'da yer alan, tekvando sporuyla yakından ilgilenen Sude'nin bu sene de hırsı ve hızıyla büyük başarılara imza atması bekleniyor.

Yasin Obuz: MasterChef 2019'da milyonların beğenisini kazanan, yarışmanın ardından Survivor 2020'ye katılan Yasin Obuz eğlenceli kişiliğiyle ekran başındakilerin beğenisini kazanmayı başaran isimler arasında yer alıyor.


Survivor All Star 2022 102. Bölüm Özeti


Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Survivor All Star 2022 102. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Mayıs 2022, Perşembe akşamı yayınlanacak. Survivor All Star 2022 yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Acun Ilıcalı tarafından kaleme alınan, Anıl Berk Baki, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Berna Keklikler, Evrim Keklik, Gizem Kerimoğlu, Gökhan Keser, Hikmet Tuğsuz, Nisa Bölükbaşı, Ogeday Girişken, Seda Ocak, Sude Burcu, Yasin Obuz,Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Birsen Bekgöz, Çağan Atakan Arslan, Elif Gören, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Survivor All Star 2022 dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Survivor All Star 2022 Oyuncuları

Gökhan Keser
Gökhan Keser
Furkan Kızılay
Furkan Kızılay
Batuhan Karacakaya
Batuhan Karacakaya
Adem Kılıçcı
Adem Kılıçcı
Sema Aydemir
Sema Aydemir
Berna Keklikler
Berna Keklikler
Mert Öcal
Mert Öcal
Evrim Keklik
Evrim Keklik
Merve Aydın
Merve Aydın
Seda Ocak
Seda Ocak
Ogeday Girişken
Ogeday Girişken
Barış Murat Yağcı
Barış Murat Yağcı
Yasin Obuz
Yasin Obuz
Hikmet Tuğsuz
Hikmet Tuğsuz
Sercan Yıldırım
Sercan Yıldırım
Nagihan Karadere
Nagihan Karadere
Anıl Berk Baki
Anıl Berk Baki
Ardahan Uzkanbaş
Ardahan Uzkanbaş
Berkan Karabulut
Berkan Karabulut
Sude Burcu
Sude Burcu
Birsen Bekgöz
Birsen Bekgöz
Gizem Kerimoğlu
Gizem Kerimoğlu
Aycan Yanaç
Aycan Yanaç
Elif Gören Yıldırım
Elif Gören Yıldırım
Çağan Atakan Arslan
Çağan Atakan Arslan
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Balkan Ninnisi 3. Bölüm Balkan Ninnisi 3. Bölüm
333 kez izlendi.
Tozluyaka 2. Bölüm Tozluyaka 2. Bölüm
708 kez izlendi.
Sevmek Zamanı 3. Bölüm Sevmek Zamanı 3. Bölüm
703 kez izlendi.
Gül Masalı 3. Bölüm Gül Masalı 3. Bölüm
1.055 kez izlendi.
Gizli Saklı 4. Bölüm Gizli Saklı 4. Bölüm
985 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 13. Bölüm Kasaba Doktoru 13. Bölüm
918 kez izlendi.
İçimizdeki Ateş 2. Bölüm İçimizdeki Ateş 2. Bölüm
2.037 kez izlendi.
Kara Tahta 11. Bölüm Kara Tahta 11. Bölüm
1.081 kez izlendi.