Sultan 15. Bölüm Fragmanı

Sultan 15. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Azime Kanal
Yapım
2012 / Türkiye
Yayın Tarihi
24 Eylül Pazartesi
Oyuncular
Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak, Merve Altınkaya, Orhan Şimşek, Orhan Güner, Settar Tanrıöğer, Seray Gözler, Nur Sürer

Bu fragman 4.660 kez izlendi.

Sultan Konusu

Kanal D'de yayınlanan Sultan dizisinin yapımcılığını İstanbul Mass Media üstlendi. Sultan dizisinin bölümlerini Şengül Halat, Azime Kanal, Yıldız Hülya Bilban yönetti. Seray Şahiner, Bilgin Bayazıt, Okşan Tavaslıoğlu senaryoyu kaleme alan isimler oldu. İlk bölümü 28 Mayıs 2012 tarihinde Kanal D'de ekranlara gelen Sultan dizisi 20 bölüm devam etti. 29 Ekim 2012 tarihinde yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda etti.

Sultan dizisinin oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak, Merve Altınkaya, Orhan Şimşek, Orhan Güner, Settar Tanrıöğren, Nur Sürer, Seray Gözler, Hüseyin Karataş, Hande Dane, Esra Kızıldoğan, Haluk Cömert, Ebru Ojen Şahin, İbrahim İris, Hakan Karsak, Nazmi Kırık, Meriç Aral, Burak Temiz yer aldı. 

Sultan dizisi konusu

Sultan ve Şeyhmus birbirini çok severek evlenir. Ancak Sultan'ın babası Aziz bu birlikteliğe karşı olduğundan kızını tek kalemde siler. Evlenmelerinin ardından Diyarbakır'dan Fransa'ya gider. 15 yıl boyunca kendisinden haber alınamaz. Tam 15 yıl sonra Diyarbakır'a gelir ve yanında küçük bir çocuk vardır. Fransa'da bir kadınla beraber olan Şeyhmus, François adında bir çocuk sahibi olmuştur. Sultan 15 yıldır ortalarda olmayan Şeyhmus'a büyük bir öfke duymaktadır. Başka bir kadından çocuk sahibi olmasıysa öfkesini anlatılması imkansız noktalara çıkarır. Diyarbakır'a temelli dönen Şeyhmus, oğlunu buradaki yaşama adapte etmek zorundadır. Öte yandan yaptığı hataların ardından çok aşık olduğu Sultan'a kendini affetirmelidir. Sultan, 15 yıl boyunca görmediği Şeyhmus'a büyük özlem duymaktadır ancak Şeyhmus'un yaptıklarını sindirmek onun için kolay olmayacaktır. Şeyhmus'un gelmesinin ardından kendi ayaklarının üstünde durmak isteyen Sultan, Şeyhmuslar'ın konağından ayrılarak kendi başına yaşamaya başlar. Sultan'ın babası Aziz ve Şeyhmus'un babası Zülfikar'da yıllar önce çok iyi bir dostluğa sahiptir. Sonrasında yaşadıkları bazı anlaşmazlıklar nedeniyle dostlukları bir anda bozulur. Aziz'in Sultan ve Şeyhmus arasındaki evliliğe karşı çıkmasının asıl sebebi de budur. Sultan evlendikten sonra Şeyhmus'un yokluğunda kayınbabası Zülfikar ve ailesiyle birlikte kalmıştır. Sultan ve babası Aziz arasındaki küslük hala ilk günkü gibidir. Sultan, Sultan karakterinin Diyarbakır'da yaşadıklarını konu alan Dram, Romantik ve Komedi türündeki televizyon dizisidir.


Sultan 15. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Sultan 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 24 Eylül 2012, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Sultan yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Şengül Halat Atak tarafından kaleme alınan, Nurgül Yeşilçay,Şahin Irmak, Merve Altınkaya, Orhan Şimşek, Orhan Güner, Settar Tanrıöğer, Seray Gözler, Nur Sürer gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Sultan dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Sultan Oyuncuları

Şahin Irmak
Şahin Irmak
Merve Altınkaya
Merve Altınkaya
Orhan Şimşek
Orhan Şimşek
Orhan Güner
Orhan Güner
Nurgül Yeşilçay
Nurgül Yeşilçay
Seray Gözler
Seray Gözler
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kardeşlerim 32. Bölüm Kardeşlerim32. Bölüm
 
321 kez izlendi.
Elkızı 8. Bölüm Elkızı8. Bölüm
 
361 kez izlendi.
Sana Söz 6. Bölüm Sana Söz6. Bölüm
 
237 kez izlendi.
Elbet Bir Gün 6. Bölüm Elbet Bir Gün6. Bölüm
 
44 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 50. Bölüm Masumlar Apartmanı50. Bölüm
 
635 kez izlendi.
Arka Sokaklar 607. Bölüm Arka Sokaklar607. Bölüm
 
492 kez izlendi.
Aziz 6. Bölüm Aziz6. Bölüm
 
1.608 kez izlendi.
Üç Kuruş 6. Bölüm Üç Kuruş6. Bölüm
 
944 kez izlendi.