Son Yaz Fragmanı

O3 Medya'nın Fox TV için hazırladığı Son Yaz dizisinin yapımcılığını Saner Ayar üstleniyor. Senaryosu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur gibi başarılı senaristler tarafından kaleme alınan dizinin yönetlenliğini ise Burak Arlıel üstleniyor. Çekimleri İzmir'in Urla ilçesinde yapılan dizinin başrollerini ise Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Son Yaz dizisinin konusu ise şöyle; Selim Kara (Ali Atay), disiplinli, idealist ve bir o kadar da işine düşkün Cumhuriyet savcısıdır. Ailesini işinden koruyabilmek için İstanbul'da yaşayan Selim, yıllar önce hapishaneye gönderdiği organize suç lideri Selçuk Taşkın'dan (Arif Pişkin) çok büyük bir teklif alır. Yıllardır peşinde olduğu organize suç örgütünü çökertmek için elinde büyük bir koz bulunan Selim'in fırsat ayağına gelmiştir ancak Selçuk Taşkın'ın tanıklık yapmak için tek bir şartı vardır! O da oğlu Akgün Gökalp Taşkın'ın bizzat Selim Kara tarafından korunmasıdır... Selim, Selçuk'dan gelen teklifi düşünmeden kabul eder ancak işler zannettiği kadar kolay ilerlemeyecektir.

İşlerinin arasında kaybolan Selim ailesini ihmal ettiğinin farkındadır ancak onları koruyabilmek için bunu yapmak zorundadır. Akgün'ü koruma altına alan Selim'i hayat hiç beklemediği bir yerden sınar... Eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istiyordur.

Ailesinin dağılmasını engellemek için apar topar İzmir'e dönmek zorunda kalan Selim, Selçuk'a verdiği sözü tutar ve Akgün'ü de yanında götürür. Ailesinin yaşadığı Adalet Sitesi'nde yeni bir daire satın alan ve Akgün ile burada birlikte yaşamaya başlayan Selim işleri yoluna koyacağından emindir. Tam işler yoluna gireceği sırada Canan, Akgün'ün gerçek kimliğini öğrenir ve boşanma davasını hızlandırır.

Canan'ın Akgün'ün gerçek kimliğini öğrenmesi, Akgün'ün Selim'in kızı Yağmur'la yakınlaşması işleri iyice çıkmaza sokarken herkesin hayatı hızla değişecektir...

Son Yaz Oyuncuları

Son Yaz . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Burak Arlıel
Yapım
2020 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Son Yaz Son Bölüm Fragmanı

Son Yaz 23. Bölüm Son Yaz23. Bölüm
1.068 kez izlendi.
Macera
Son Yaz 22. Bölüm Son Yaz22. Bölüm
2.330 kez izlendi.
Macera
Son Yaz 21. Bölüm Son Yaz21. Bölüm
2.815 kez izlendi.
Macera
Son Yaz 20. Bölüm Son Yaz20. Bölüm
1.970 kez izlendi.
Macera
Son Yaz 19. Bölüm Son Yaz19. Bölüm
2.736 kez izlendi.
Macera
Son Yaz 18. Bölüm Son Yaz18. Bölüm
1.589 kez izlendi.
Macera
Son Yaz 17. Bölüm Son Yaz17. Bölüm
1.633 kez izlendi.
Macera
Son Yaz 16. Bölüm Son Yaz16. Bölüm
1.722 kez izlendi.
Macera
Son Yaz 15. Bölüm Son Yaz15. Bölüm
2.126 kez izlendi.
Macera
1 2 »