Son Fragmanı

Atv ekranlarının sevilen dizisi Son, Selim ile Aylin'in hayat hikayesini anlatmaktadır. Ay Yapım'ın üstlendiği Son dizisinin yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar yer almaktadır. 2011 yılında ilk defa ekranlara gelen proje toplamda 27 bölümden oluşmaktadır. Kerem Çatay'ın yapımcılığında yayınlanan projenin senaryosunda Berkun Oya vardır. Birbirinden başarılı isimler yer aldığı Son dizisi ilk olarak 2011 yılında ekranlara gelmeye başlamış, ancak daha sonra düşen reyting sonuçlarından dolayı 2012 yılında final kararı alarak seyircisine veda etmek zorunda kalmıştır.

Aylin ve Selim'in yaşam hikayesini anlatan dizide, aşk var, mutluluk var, hüzün var... Aylin ve Selim sıradan birbirini seven mutlu bir çifttir. Ömer adında bir oğulları olan çift, onun için doğum günü partisi düzenlerler. Bu partiye katılmak için sabırsızlanan Alev, boşanmak üzere oldukları eşi Halil'in gönlünü almak için hazırlanmaktadır. Güzel bir doğum günü partisi organize eden aile, partiden sonra hüzünlü bir ayrılık yaşayacaktır. Selim'in Frankfurt'a gidecek olması Aylin'i derinden üzer. Havaalanında vedalaşan Aylin ve Selim, gelecekteki tehlikeden habersizlerdir. Aylin ve Selim'in Frankfurt seyahatinden sonra hayatları sonsuza dek değişecektir.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Erkan Can'ın bulunduğu Atv ekranlarının dizisi Son kadrosunda, Yiğit Özşener, Berrak Tüzünataç, Nehir Erdoğan gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Son Dizisi Karakterleri

Selim (Yiğit Özşener); 30 yaşlarındaki Selim, Üniversite de görev yapmaktadır. Oldukça çalışkan bir yapıya sahip olan Selim, küçük yaşta trafik kazasıyla ailesini kaybetmiştir. Aile dostları tarafından büyütülen Selim, Aylin ile tanışır ve evlenir. Bir oğlu olan Selim, ona kardeşinin adını verir.

Aylin (Nehir Erdoğan); Selim'in karısı. Mimar olan Aylin, kocasının arkadaşı Halil ile birlikte çalışmaktadır. Aylin'de eşi gibi çalışkan ve güzel bir kadın. Öer adında bir oğlu vardır.

Ali Güntan (Erkan Can); 50 yaşlarında komiser. Çocuk sahibi olmayan Ali komiser, mutlu mesut bir aileye sahiptir.

Halil (Engin Altan Düzyatan); 30 yaşlarında ki Halil, Alev ile olan evliliğinden boşanmak üzere. Selim'in en yakın arkadaşıdır. Aynı zamanda da Selim'in eşi Aylin ile iş ortağıdır. 

Son Oyuncuları

Son . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Uluç Bayraktar
Yapım
2011 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Son Son Bölüm Fragmanı

1 2 »