Son 23. Bölüm Fragmanı

Son 23. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Uluç Bayraktar
Yapım
2011 / Türkiye
Yayın Tarihi
11 Haziran Pazartesi
Oyuncular
Yiğit Özşener, Erkan Can, Berrak Tüzünataç, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Ülkü Duru, Levent Can

Bu fragman 7.030 kez izlendi.

Son Konusu

Atv ekranlarının sevilen dizisi Son, Selim ile Aylin'in hayat hikayesini anlatmaktadır. Ay Yapım'ın üstlendiği Son dizisinin yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar yer almaktadır. 2011 yılında ilk defa ekranlara gelen proje toplamda 27 bölümden oluşmaktadır. Kerem Çatay'ın yapımcılığında yayınlanan projenin senaryosunda Berkun Oya vardır. Birbirinden başarılı isimler yer aldığı Son dizisi ilk olarak 2011 yılında ekranlara gelmeye başlamış, ancak daha sonra düşen reyting sonuçlarından dolayı 2012 yılında final kararı alarak seyircisine veda etmek zorunda kalmıştır.

Aylin ve Selim'in yaşam hikayesini anlatan dizide, aşk var, mutluluk var, hüzün var... Aylin ve Selim sıradan birbirini seven mutlu bir çifttir. Ömer adında bir oğulları olan çift, onun için doğum günü partisi düzenlerler. Bu partiye katılmak için sabırsızlanan Alev, boşanmak üzere oldukları eşi Halil'in gönlünü almak için hazırlanmaktadır. Güzel bir doğum günü partisi organize eden aile, partiden sonra hüzünlü bir ayrılık yaşayacaktır. Selim'in Frankfurt'a gidecek olması Aylin'i derinden üzer. Havaalanında vedalaşan Aylin ve Selim, gelecekteki tehlikeden habersizlerdir. Aylin ve Selim'in Frankfurt seyahatinden sonra hayatları sonsuza dek değişecektir.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Erkan Can'ın bulunduğu Atv ekranlarının dizisi Son kadrosunda, Yiğit Özşener, Berrak Tüzünataç, Nehir Erdoğan gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Son Dizisi Karakterleri

Selim (Yiğit Özşener); 30 yaşlarındaki Selim, Üniversite de görev yapmaktadır. Oldukça çalışkan bir yapıya sahip olan Selim, küçük yaşta trafik kazasıyla ailesini kaybetmiştir. Aile dostları tarafından büyütülen Selim, Aylin ile tanışır ve evlenir. Bir oğlu olan Selim, ona kardeşinin adını verir.

Aylin (Nehir Erdoğan); Selim'in karısı. Mimar olan Aylin, kocasının arkadaşı Halil ile birlikte çalışmaktadır. Aylin'de eşi gibi çalışkan ve güzel bir kadın. Öer adında bir oğlu vardır.

Ali Güntan (Erkan Can); 50 yaşlarında komiser. Çocuk sahibi olmayan Ali komiser, mutlu mesut bir aileye sahiptir.

Halil (Engin Altan Düzyatan); 30 yaşlarında ki Halil, Alev ile olan evliliğinden boşanmak üzere. Selim'in en yakın arkadaşıdır. Aynı zamanda da Selim'in eşi Aylin ile iş ortağıdır. 


Son 23. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Son 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Haziran 2012, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Son yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Berkun Oya tarafından kaleme alınan, Yiğit Özşener ,Erkan Can ,Berrak Tüzünataç ,Engin Altan Düzyatan ,Uğur Polat ,Ülkü Duru ,Levent Can gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Son dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Son Oyuncuları

Erkan Can
Erkan Can
Uğur Polat
Uğur Polat
Engin Altan Düzyatan
Engin Altan Düzyatan
Berrak Tüzünataç
Berrak Tüzünataç
Yiğit Özşener
Yiğit Özşener
Ülkü Duru
Ülkü Duru
Levent Can
Levent Can
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

İyilik 13. Bölüm İyilik 13. Bölüm
202 kez izlendi.
Teşkilat 50. Bölüm Teşkilat 50. Bölüm
316 kez izlendi.
Tozluyaka 15. Bölüm Tozluyaka 15. Bölüm
572 kez izlendi.
Yargı 38. Bölüm Yargı 38. Bölüm
836 kez izlendi.
Duy Beni 14. Bölüm Duy Beni 14. Bölüm
459 kez izlendi.
Kardeşlerim 62. Bölüm Kardeşlerim 62. Bölüm
1.050 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 19. Bölüm Kasaba Doktoru 19. Bölüm
1.083 kez izlendi.