Siyah İnci 3. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 2 Puan fragmana 1 oy verildi
Siyah İnci 3. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Erol Özlevi
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
12 Ekim Perşembe
Oyuncular
Hande Erçel, Tolgahan Sayışman, Berk Hakman, Nurseli İdiz, Hüseyin Avni Danyal, Burak Altay

Bu fragman 6.511 kez izlendi.

Siyah İnci Konusu

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Siyah İnci, Hazal ile Kenan'ın imkansız aşkların anlatmaktadır. İkili evilik planları yaparken hayatlarına birden giren Vural, herşeyi alt üst eder. Aşkı takıntı haline getiren Vural, Hazal'a sahip olabilmek için elinden geleni ardına koymaz. Hazal ise, Kenan'a zarar gelmemesi için Vural'ın zorbalıklarına göz yummak zorunda kalır. 

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyenlerin ilgi odağı olan Siyah İnci dizisi, reyting sonuçlarında da başarısını gösterdi. Başarılı bir kadroya sahip olan Siyah İnci dizisinin başrollerinde, Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, Berk Hakman, Neriman Uğur, Hüseyin Avni Danyal, Burak Altay, Yeşim Büber, Mehmet Mehmedof, Melis Sezen, Çağla Demir, Nazmi Kırık gibi isimlerde yer almaktadır.

Gerek başarılı bir seneryoya sahip oluşu, gerekse geniş kadrosu ile dikkat çeken Siyah İnci dizisi her Salı günü saat 20:00'da Star Tv ekranlarında!

Siyah İnci dizisi Karakterleri

Kenan (Tolgahan Sayışman); Sevdikleri için canını bile verebilecek kadar koca yürekli. Sevgilisi Hazal ile evlilik hayalleri kuran Kenan'ın hayatı birden değişir. Neler olduğnu anlayamadan intikam peşinde ilerleyen Kenan, hala Hazal'a deliler gibi aşıktır.

Hazal (Hande Erçel); Hazal'da Kenan ile evlilik hayalleri kuran dürüst ve aynı zamanda güzel bir kız. Evlilik için planlar yaparken bir anda hayatları alt üst olan ikili için ok zor günler onları bekler.

Vural (Berk Hakman); Vural, tehlikeli olduğu kadar da güçlü bir kişiliğe sahip. Aşkını takıntıya çeviren Vural'ın şimdi ki kurbanı ise Hazal olacaktır. Ancak karşısındakine zarar verdiğini kabullenmez, bunu aşkı için yaptığını savunur. 

Canan (Neriman Uğur); Vural ile Sinan'ın annesi Canan, oğullarının kötülüklerini örf pas etmek için elinden geleni ardına koymaz. 

Aziz (Hüseyin Avni Danyal); Geçmişe dair sorunlarını hep içine atan Aziz, kayıp olan kardeşinden bir iz bulmak için hayatını adar. Kardeşini ararken Kenan ile tanışan Aziz, bundan sonra beraber ilerlemeye karar verir.

Sinan (Mehmet Mehmedof); Abisi Vural'ın hep bir adım daha önce olması Ahmet'te öfkeli, hırslı bir kişilik meydana çıkmasına neden olmuştur.

Melek (Yeşim Büber); Kızı Hazal ile mutlu bir hayatları vardır. Mecburen evlendiği Halil ile yaşadığı sorunlara hep göz yummak zorunda kalan Melek, kızı Hazal ile Kenan'ın evlenmesini çok ister.

Ebru (Melis Sezen); Hazal'ın üvey kardeşi Ebru gizli gizli Kenan'ı sever. Hazal'a karşı kurduğu planları sinsice gerçekleştirir.


Siyah İnci 3. Bölüm FragmanıÖzeti :

Birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş, Egede küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal ve Kenanın T aşkı, Vuralın kasabaya gelişi ve Hazal ı elde etmek için her şeyi göze alması ile değişecek ve iki sevgilinin hayatları alt üst olacak. Siyah inci 3.bölüm Fragmanı izle

Siyah İnci Oyuncuları

Nurseli İdiz
Nurseli İdiz
Berk Hakman
Berk Hakman
Tolgahan Sayışman
Tolgahan Sayışman
Hande Erçel
Hande Erçel
Hüseyin Avni Danyal
Hüseyin Avni Danyal
Burak Altay
Burak Altay
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Çukur 18. Bölüm Fragmanı izle Çukur18. Bölüm puan 4.2
6.418 kez izlendi.
Kırgın Çiçekler 111. Bölüm Fragmanı izle Kırgın Çiçekler111. Bölüm puan 5
1.583 kez izlendi.
Söz 35. Bölüm Fragmanı izle Söz35. Bölüm puan 5
1.801 kez izlendi.
Vatanım Sensin 46. Bölüm Fragmanı izle Vatanım Sensin46. Bölüm puan 5
1.284 kez izlendi.
Çocuklar Duymasın 2017 29. Bölüm Fragmanı izle Çocuklar Duymasın 201729. Bölüm puan 0
2.350 kez izlendi.
Cennetin Gözyaşları 21. Bölüm Fragmanı izle Cennetin Gözyaşları21. Bölüm puan 5
3.376 kez izlendi.
Aslan Ailem 19. Bölüm Fragmanı izle Aslan Ailem19. Bölüm puan 5
924 kez izlendi.
Survivor 2018 8. Bölüm Fragmanı izle Survivor 20188. Bölüm puan 0
1.221 kez izlendi.
Bizim Hikaye 2017 23. Bölüm Fragmanı izle Bizim Hikaye 201723. Bölüm puan 5
2.253 kez izlendi.