Siyah İnci 3. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 2 Puan fragmana 1 oy verildi
Siyah İnci 3. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Erol Özlevi
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
12 Ekim Perşembe
Oyuncular
Hande Erçel, Tolgahan Sayışman, Berk Hakman, Nurseli İdiz, Hüseyin Avni Danyal, Burak Altay

Bu fragman 6.756 kez izlendi.

Siyah İnci Konusu

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Siyah İnci, Hazal ile Kenan'ın imkansız aşkların anlatmaktadır. İkili evilik planları yaparken hayatlarına birden giren Vural, herşeyi alt üst eder. Aşkı takıntı haline getiren Vural, Hazal'a sahip olabilmek için elinden geleni ardına koymaz. Hazal ise, Kenan'a zarar gelmemesi için Vural'ın zorbalıklarına göz yummak zorunda kalır. 

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyenlerin ilgi odağı olan Siyah İnci dizisi, reyting sonuçlarında da başarısını gösterdi. Başarılı bir kadroya sahip olan Siyah İnci dizisinin başrollerinde, Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, Berk Hakman, Neriman Uğur, Hüseyin Avni Danyal, Burak Altay, Yeşim Büber, Mehmet Mehmedof, Melis Sezen, Çağla Demir, Nazmi Kırık gibi isimlerde yer almaktadır.

Gerek başarılı bir seneryoya sahip oluşu, gerekse geniş kadrosu ile dikkat çeken Siyah İnci dizisi her Salı günü saat 20:00'da Star Tv ekranlarında!

Siyah İnci dizisi Karakterleri

Kenan (Tolgahan Sayışman); Sevdikleri için canını bile verebilecek kadar koca yürekli. Sevgilisi Hazal ile evlilik hayalleri kuran Kenan'ın hayatı birden değişir. Neler olduğnu anlayamadan intikam peşinde ilerleyen Kenan, hala Hazal'a deliler gibi aşıktır.

Hazal (Hande Erçel); Hazal'da Kenan ile evlilik hayalleri kuran dürüst ve aynı zamanda güzel bir kız. Evlilik için planlar yaparken bir anda hayatları alt üst olan ikili için ok zor günler onları bekler.

Vural (Berk Hakman); Vural, tehlikeli olduğu kadar da güçlü bir kişiliğe sahip. Aşkını takıntıya çeviren Vural'ın şimdi ki kurbanı ise Hazal olacaktır. Ancak karşısındakine zarar verdiğini kabullenmez, bunu aşkı için yaptığını savunur. 

Canan (Neriman Uğur); Vural ile Sinan'ın annesi Canan, oğullarının kötülüklerini örf pas etmek için elinden geleni ardına koymaz. 

Aziz (Hüseyin Avni Danyal); Geçmişe dair sorunlarını hep içine atan Aziz, kayıp olan kardeşinden bir iz bulmak için hayatını adar. Kardeşini ararken Kenan ile tanışan Aziz, bundan sonra beraber ilerlemeye karar verir.

Sinan (Mehmet Mehmedof); Abisi Vural'ın hep bir adım daha önce olması Ahmet'te öfkeli, hırslı bir kişilik meydana çıkmasına neden olmuştur.

Melek (Yeşim Büber); Kızı Hazal ile mutlu bir hayatları vardır. Mecburen evlendiği Halil ile yaşadığı sorunlara hep göz yummak zorunda kalan Melek, kızı Hazal ile Kenan'ın evlenmesini çok ister.

Ebru (Melis Sezen); Hazal'ın üvey kardeşi Ebru gizli gizli Kenan'ı sever. Hazal'a karşı kurduğu planları sinsice gerçekleştirir.


Siyah İnci 3. Bölüm FragmanıÖzeti :

Birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş, Egede küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal ve Kenanın T aşkı, Vuralın kasabaya gelişi ve Hazal ı elde etmek için her şeyi göze alması ile değişecek ve iki sevgilinin hayatları alt üst olacak. Siyah inci 3.bölüm Fragmanı izle

Siyah İnci Oyuncuları

Nurseli İdiz
Nurseli İdiz
Berk Hakman
Berk Hakman
Tolgahan Sayışman
Tolgahan Sayışman
Hande Erçel
Hande Erçel
Hüseyin Avni Danyal
Hüseyin Avni Danyal
Burak Altay
Burak Altay
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Survivor 2018 103. Bölüm Fragmanı izle Survivor 2018103. Bölüm puan 0
188 kez izlendi.
Survivor 2018 102. Bölüm Fragmanı izle Survivor 2018102. Bölüm puan 0
399 kez izlendi.
Survivor 2018 101. Bölüm Fragmanı izle Survivor 2018101. Bölüm puan 0
2.247 kez izlendi.
Survivor 2018 99. Bölüm Fragmanı izle Survivor 201899. Bölüm puan 0
1.036 kez izlendi.
Kocaman Ailem 3. Bölüm Fragmanı izle Kocaman Ailem3. Bölüm puan 4
2.693 kez izlendi.
Egenin Hamsisi 1. Bölüm Fragmanı izle Egenin Hamsisi1. Bölüm puan 5
6.887 kez izlendi.
Kalbimin Sultanı 2. Bölüm Fragmanı izle Kalbimin Sultanı2. Bölüm puan 5
10.187 kez izlendi.
Survivor 2018 98. Bölüm Fragmanı izle Survivor 201898. Bölüm puan 0
713 kez izlendi.
Elimi Bırakma 1. Bölüm Fragmanı izle Elimi Bırakma1. Bölüm puan 5
8.143 kez izlendi.
Survivor 2018 97. Bölüm Fragmanı izle Survivor 201897. Bölüm puan 5
2.763 kez izlendi.