Sipahi Fragmanı

Show Tv ekranlarında yeni başlayan diziler arasında yer alan ve Aksiyon - Dram türünde ele alınan Sipahi Dizisi CNP Film tarafından hazırlanmaktadır. Dizinin yapımcılığını Mehmet Canpolat yaparken yönetmen koltuğunda Hakan İnan oturmaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı'nda görevli bir ajanın hikayesini anlatan Sipahi dizisinin hikayesini ve senaryosunu ise Ali Doğançay kaleme almaktadır. Aksiyon türünde ele alınan ve kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı dizi ülke ve millet bütünlüğü için hayatları pahasına mücadele eden kahramanların hikayesini ekrana getirmektedir.

SİPAHİ DİZİSİ KONUSU

CNP Film tarafından hazırlanan ve Show Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizilerden Sipahi bir aksiyon - dram ve gerilim dizisidir. Dizi, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın yetiştirdiği en yetenekli ajanlardan olan Korkut Ali Türkoğlu'nun ve istihbarat teşkilatında ve emniyet teşkilatında görev yapan kahraman ajanların hikayesini anlatmaktadır. Sipahi, Türkiye'ye yönelik tehditleri büyük fedakarlıklarla engelleyen MİT ajanlarının vatan için kendi canlarından vazgeçişlerinin hikayesini dram ve kahramanlık dolu sahnelerle ekrana getirmektedir. Ayrıca dikkat çeken aksiyon sahneleri ve görkemli ve güçlü prodüksiyonu ile dikkatleri çeken dizi Show Tv'nin iddialı yapımları arasında gösterilmektedir.

Dizide, Batı'nın karanlık güçlerinin desteklediği Manager yapılanması Türkiye için büyük ve açık bir tehdit haline gelmiştir. Ülkede kaos yaratacak, halkı korku ve paniğe sevk edecek kanlı terör eylemleri yaşanmaktadır. Ayrıca başka pek çok alanda tehdit seviyesi artmıştır ve Milli İstihbarat Teşkilatı'nın Sipahileri bu tehlikeye karşı reaksiyon göstermek üzeredir.

SİPAHİ DİZİSİ OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

Hakan İnan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Sipahi dizisi Show Tv ekranlarında yayınlanmakta ve Mehmet Canpolat tarafından yapımcılığı yapılmaktadır. Dizide birbirinden ünlü ve usta isimler yer almaktadır. Bu isimler ve karakterleri arasında

Kaan Yıldırım (Korkut Ali Türkoğlu)

Özge Gürel (Canan)

Çağdaş Onur Öztürk (Yusuf)

Kerem Alışık (Yıldırım Zafer Bozok)

Sinan Tuzcu (Goran Losic) ve

Başak Gümülcinelioğlu (Azra) yer almaktadır.

Dizide ayrıca yer alan oyuncular arasında, Erkan Bektaş, Selçuk Borak, Nurettin Sönmez, Elit Andaç Çam, Gözde Okur, Emre Bulut, Zeynep Oymak, Serhat Nalbantoğlu, Berrin Arısoy, İsmail Düvenci, Hakan Akay, Ece Dizdar ve Kemal Zeydan yer almaktadır.

Sipahi Oyuncuları

Sipahi . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hakan İnan
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Sipahi Son Bölüm Fragmanı

1