Sihirli Annem Fragmanı

Sihirli Annem dizisi 2003 yılında Kanal D'de yayınlanmaya başladı. Çocuklara yönelik bir dizi olan Sihirli Annem, 3 sezon Kanal D'de yayınlanmasının ardından 4. sezonuyla Star TV'de devam etti. 2006 yılında 131. bölümüyle final yaptı. O dönemde çocuklar tarafından büyük ilgi gördü.

5 yılın ardından 2011 yılında Süreç Film yapımcılığında Star TV'de yeniden başladı. Sihirli Annem dizisinin 2011 versiyonunu da ilk sezonlarda olduğu gibi Kartal Çidamlı yönetti, senaryosunu Gamze Özer yazdı. İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Günel Onat, Suat Sungur, Selda Özbek, Süeda Çil, Jess Molho, Gizem Güven, Buğra Özmüldür, Zeynep Özkaya ve Jennifer Boyner dizide rol aldı. Metin Serezli, Taci karakterine sesiyle can verdi.

Sihirli Annem dizisi konusu

Aradan yıllar geçmiş ve tüm çocuklar büyümüştür artık ve eskiden olduğu gibi atışmalarına devam ederler. Betüş ve Sadık'ın evlilikleri hala devam etmektedir. Tıp fakültesini kazanan Cem, kız arkadaşı Tuğçe'den ayrılmıştır. Sinirli peri Dudu, kızı Betüş ve Sadık'ı ayırma planlarına son vermiştir ancak kocası Taci'ye olan öfkesi hiç bitmez. Geçmişte komşularının sihirli güçlerine şahit olan Avni, hala takıntılı bir şekilde onları izlemektedir. Bu yüzden Suzan ile evliliği devam edemez ve ayrılırlar. Eda hayatını kaybetmiştir. Eda'nın kızı Toprak annesine büyük özlem duymaktadır. Bu yüzden bir fani olan babasının sonsuza kadar yanında kalmasını ister. Betüş ve Sadık'ın eviyle ilgilene Firüze, bir peri olan Ali'yle evliliğinden Zeytin dünyaya gelmiştir. Zeytin'in de sihirli güçleri vardır ancak annesinin vereceği tepki nedeniyle herkes bu durumu annesinden saklamaktadır.

Sihirli Annem karakterleri

Betüş

İyi bir anne olan Betüş, çok da iyi kalplidir. Sihirli güçlere sahiptir. Sadık'la annesine rağmen evlenen Betüş, annesinin engellemelerine rağmen evliliğini korumuştur. Cem, Ceren ve Çilek'in öz annesi değildir ancak aralarındaki ilişki bunun çok ötesindedir.

Sadık

Bir peri olan Betüş'ün fani kocası olan Sadık, özel bir şirkette çalışmaktadır. Fani olması nedeniyle haberi olmasa da kayınvalidesi geçmişte Betüş ve kendisini ayırmaya çalışmış ancak sonrasında bundan vazgeçmiştir.

Dudu

Sinirli bir peri olan Dudu, kendisini aldatmasının ardından fani olan Taci'yi köpeğe çevirmiştir. Bu yüzden önceleri bir faniyle evli olan kızının evliliğini sabote etse de artık bundan vazgeçmiştir.

Çilek

Evlatlık olarak alınsa da Betüş ve Sadık için öz bir çocuktan farksızdır. O da sihirli güçlere sahiptir.

Cem

Üniversite öğrencisi olan Cem, kız kardeşleriyle iyi anlaşamaz.

Ceren

Ceren'de üniversite öğrencisidir. Kardeşleriyle sürtüşmeler yaşamaktadır.

Sihirli Annem Oyuncuları

Sihirli Annem . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Kartal Çidamlı
Yapım
2011 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Sihirli Annem Son Bölüm Fragmanı

1