Sıfırıncı Gün Fragmanı

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Sıfırıncı Gün dizisi yine Tv 8'in sahibi de olan Acun Ilıcalı'nın medya ve prodüksiyon şirketi olan Acun Medya tarafından hazırlanmaktadır. Şu ana kadar daha çok ortak yapımcı olarak drama projelerinin içinde yer alan Acun Medya, Sıfırıncı Gün ile bağımsız olarak da bu alana girmiş durumda. Çekimleri halen devam eden ve farklı ülkelerdeki çekimleriyle dikkatleri çeken Sıfırıncı Gün'ün yönetmen koltuğunda Süleyman Mert Özdemir otururken dizinin hikayesini ve senaryosunu ise Atasoy Koç kaleme almaktadır. Başrolünde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat'ın yer aldığı Sıfırıncı Gün, polisiye ve suç türünde ela alınmaktadır.

Sıfırıncı Gün Konusu

Tv 8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Sıfırıncı Gün adlı dizi polisiye, macera ve suç türlerini de içine alan geniş bir yelpazede hazırlanmaktadır. Dizi, Acun Medya tarafından hazırlanmaktadır. Yayınlanan tanıtımlarıyla oldukça dikkat çeken Sıfırıncı Gün, polis ile uluslararası suç örgütleri arasındaki mücadeleyi ele almaktadır. Dizide Özgür (Engin Öztürk) adındaki atik, genç ve gözü kara polis çok yakın bir tanıdığının şehit olması üzerine uluslararası suç örgütleriyle ölümüne bir mücadeleye girer. Bu uğurda elinden geleni yapan Özgür artık suç örgütlerinin de ana hedefidir. Dizide aksiyon, macera ve gerilimin her an daha da yükseldiği ve her an her şeyin yaşanabileceği sahneler yoğunlukta olurken çekimler üç farklı ülkede gerçekleşmektedir. Sıfırıncı Gün, Amerika Birleşik Devletleri'nin Miami şehrinde, Arnavutluk'ta ve Türkiye'de çekilmektedir. Yayınlanan fragmanlarıyla oldukça dikkatleri çeken dizi aksiyon sahneleriyle büyük beğeni toplamıştır.

Sıfırıncı Gün Oyuncuları

Acun Medya tarafından hazırlanan ve Tv 8 ekranlarında seyirciyle buluşan polisiye dizi Sıfırıncı Gün, Süleyman Mert Özdemir'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı bir dizi olarak dikkatleri çekiyor. Atasoy Koç tarafından yazılan dizide birbirinden ünlü ve tanınmış oyuncular yer alıyor. Genç bir kadro ile tecrübeli bir kadroyu bir araya getiren dizide yer alan oyuncular arasında, Engin Öztürk (Komiser Özgür), Aybüke Pusat, Sarp Akkaya, Berk Cankat, Yiğit Özşener, Savaş Özdemir, Damla Colbay, Uğur Uzunel, Esra Ruşan, Naz Çağla Irmak yer almaktadır.

Sıfırıncı Gün Oyuncuları

Sıfırıncı Gün . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Süleyman Mert Özdemir
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Tv 8

Sıfırıncı Gün Son Bölüm Fragmanı

1